Hayat Diriliş Ertuğrul 107 yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 106. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Ertuğrul Bey, Ares'i yakalayıp Sultan Alaaddin Keykubat'ın önünde çıkarttı. Saray'da Sultan, Ertuğrul'un Emir Nizamettin ile ilgili sözlerine inanmayarak ispat etmesini istedi. Yeni bölümde Saadettin Köpek ölecek mi? 106. son bölümde neler oldu? 107. bölüm fragmanı yayınlandı...

Haber Merkezi Diğer
Diriliş Ertuğrul dizisi başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan.
Diriliş Ertuğrul dizisi başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan.

Diriliş Ertuğrul 106. son bölümü ile izleyicileri ekrana bağladı. Hanlı Pazar'a adamlarıyla gizlice sızan Ares, Hanlı Pazar'a gelen Ertuğrul'un önüne Atsız'ın cesedini bıraktı. Ares ve adamları Ertuğrul'a karşı saldıraya geçtiler. Ertuğrul tarafından yakalanan Ares, kalede zindana atıldı.

Diriliş Ertuğrul 106. son bölümünde neler yaşandı?

Zindanda kalan Ares'e çıkması karşılığında bildiklerini Sultan Alaaddin'e anlatmasını isteyen Ertuğrul, Ares'in teklifini kabul etmesi üzerine Ertuğrul Halime'yi de alarak alpları ve Ares'le beraber Konya'ya doğru yola çıktı.

Ormanda bulunan eşkiyalar, Halime Sultan'a saldırdı ancak Ertuğrul yetişti ve hepsini öldürmeyi başardılar.

Obanın güvenliksiz olduğunu öğrenen Titan ve savaşçıları plan düzenledi ve obaya gitmek için yola koyulan Hafza Hatun ile Aslıhan Hatun'u kaçırdı. Hafza bu bölümde Bamsı'ya hamile olduğunu söylemişti.

Ertuğrul Saadettin Köpek'in hain olduğunu ispatlamak için esir getirdiği Ares'i Sultanın huzuruna çıkardı. Ares Saadettin Köpek ile yaptığı tüm ittifakı anlattı ve yaşananları itiraf etti. Peki, Saadettin Köpek ölecek mi?

Binlerce yıllık ıza buğdayı'nın coğrafi işareti alınacak
HAYAT
Binlerce yıllık ıza buğdayı'nın coğrafi işareti alınacak

Ertuğrul Gazi kimdir?
HAYAT
Ertuğrul Gazi kimdir?

Diriliş Ertuğrul'daki Karacahisar Kalesi ne zaman fethedildi?
HAYAT
Diriliş Ertuğrul'daki Karacahisar Kalesi ne zaman fethedildi?


/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.