Hayat Diriliş Ertuğrul 115 bölüm 2 yeni fragmanı yayınlandı

İşte Diriliş Ertuğrul 115. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 115. bölüm 2. yeni fragmanı yayınlandı

TRT1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 115. bölüm 2. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümüyle izleyicilerini yine heyecanlandıracak olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Emir Sadeddin Köpek ve Ertuğrul Bey karşı karşıya geliyor. Ertuğrul Bey, Köpek'e "Sen geberince devletimiz ihya olacak" diyor. Köpek'in akıbeti belli olacak. İşte Diriliş Ertuğrul 115. bölüm 2. yeni fragmanı...

Haber Merkezi Yeni Şafak
Diriliş Ertuğrul yeni fragmanı yayınlandı.
Diriliş Ertuğrul yeni fragmanı yayınlandı.

TRT1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'da savaş başlıyor. Sadeddin Köpek'in öldürülmesine adım adım yaklaşılıyor. Ertuğrul Bey ve Köpek karşı karşıya geliyor. Köpek'e "Sen geberince devletimiz ihya olacak" diyen Ertuğrul Bey, ne yapacak?

Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu?

Aksiyon sahnelerinin yoğunluğu sebebiyle Diriliş Ertuğrul 115.bölüm fragmanı gecikmeli olarak yayınlandı. Son bölümde Sadettin Köpeği bıçaklamaya çalışan Aslıhan Hatun'un ölümüne şahit olduk. Ertuğrul Bey'in uç beyliği elinden alınınca Alpler ile birlikte kaleyi terk etmişti. Maria, Aydoğmuş tarafından salıverilmiş ve Köpeğin hizmetine girmişti.

Sadettin Köpek Sultan olmak için kendine itaat etmeyen emirleri ve obadakileri öldürecek.

Ertuğrul Bey son anda yetişecek fırlattığı ok Sadettin Köpeği yaralayacak. Sonrası Sadettin Köpek yararlı olarak oradan kaçacaktır. Fakat Köpeğin sonu yakın.

"Bu zalimle mazlumun hak ile batılın ihanet ile sadakatin savaşıdır. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun" diyen Ertuğrul Bey beklenen savaşı başlattı.

İşte Diriliş Ertuğrul 115. bölüm 2. fragmanı:

Diriliş Ertuğrul 115. bölüm fragmanı yayınlandı
HAYAT
Diriliş Ertuğrul 115. bölüm fragmanı yayınlandı

Starbucks'ın ırkçı müdürü kovuldu
HAYAT
Starbucks'ın ırkçı müdürü kovuldu

Kenan Sofuoğlu: Yoğun bakım kapılarında beklemek çok zor
HAYAT
Kenan Sofuoğlu: Yoğun bakım kapılarında beklemek çok zor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.