Hayat Engin Altan paylaştı sosyal medya sallandı

Engin Altan paylaştı sosyal medya sallandı

Gün içinde kullandığımız eşyalar değiştikçe karşılaştığımız kazalar da değişiyor. Çocuğuna telefon kaptırmanın son kurbanı Engin Altan Düzyatan oldu. Resmi Instagram hesabından üst üste iki paylaşım yapan Engin Altan fotoğrafları hemen silince takipçilerinin dilinden kurtulamadı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Engin Altan paylaştı sosyal medya sallandı
Daha sonra ise paylaşımlar kısa sürede silindi.

Gün içinde kullandığımız eşyalar değiştikçe karşılaştığımız kazalar da değişiyor. Çocuğumuz ya da kardeşimize telefonu kaptırdığımızda kısa sürede en olmaması gereken yerler girdikleri ya da birilerini aradıkları hepimizin malumudur. İşte bu durumun son kurbanı da Engin Altan Düzyatan oldu.

Resmi Instagram hesabından üst üste iki fotoğraf paylaşan Engin Altan kısa süre içinde paylaşımlarını geri aldı ancak takipçilerinin ilinden kurtulamadı. Engin Altan'ın oğlunu kastederek paylaşımlarda bulunan takipçileri "Telefon Emir'in eline geçince Altan abi" yazılı paylaşımlarda bulundu.

Engin Altan'ın ilk paylaşımı.
Engin Altan'ın ilk paylaşımı.


Engin Altan'ın ikinci paylaşımı.
Engin Altan'ın ikinci paylaşımı.

Takipçilerden paylaşımlar.
Takipçilerden paylaşımlar.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.