Hayat Sosyal medyadaki öldü haberlerine isyan eden Çaycı Hüseyin Adamı hasta etmeyin ben ölmedim

Sosyal medyadaki 'öldü' haberlerine isyan eden Çaycı Hüseyin: Adamı hasta etmeyin ben ölmedim

Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı 'Çaycı Hüseyin' karakteriyle fenomen haline gelen ve sosyal medyada sıkça 'öldü' paylaşımlarıyla anılan oyuncu Alpaslan Özmol, "Adamı hasta etmeyin kardeşim, ben ölmedim" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Sosyal medyadaki öldü haberlerine isyan eden Çaycı Hüseyin: Adamı hasta etmeyin ben ölmedim
Alpaslan Özmol

Denizli'ye bir firmanın tanıtımı için gelen 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki 'Çaycı Hüseyin' karakteriyle kendini sevdiren 45 yaşındaki oyuncu Alpaslan Özmol'un öldüğüne yönelik iddialar sürekli sosyal medyada yer alıyor. Dün akşam sosyal medyada yine öldüğüne yönelik haberler çıkan Alpaslan Özmol, kendi tarzıyla "Adamı hasta etmeyin, kardeşim ölmedim ben" dedi.

"TEŞKİLAT DİZİSİNDE ÖLMEK İSTERİM"

'Öldü' haberlerinin kendisinin yaptırdığını sananların olduğunu ancak yaptırmadığını ifade eden Özmol, "Yeni 'öldü' haberleriyle gündeme geldik. Ben anlamadım, bir çözüm bulmamız lazım. Yaşıyor muyuz, ölüyor muyuz bir karar verin. Adamı hasta etmeyin. Sorun bende mi onlar da mı anlamadım? İlla öleceksek 'Teşkilat' dizisinde ölmek isterim. Teklif bekliyorum, öleceksek orada ölelim" dedi.

"BENİM YAPTIRDIĞIMI SANIYORLAR'


'Öldü' paylaşımlarında güzel esprilerin de yapıldığını belirten Özmol, "Mizah kültürümüz tavan yapmış durumda. Bazıları beni görünce 'Sen ölmedin mi?', 'Sen öldün' diye yanıma geliyorlar. Sosyal medya, ufak bir kelimeden bile hemen yola çıkıp, mizah üretiyor. Bundan sıkılmadım, gündeme bile geliyorum. Benim yaptırdığımı sanıyorlar, ben yaptırmıyorum. Aslında beni yaşatmaya çalışıyorlar. Herkes beni 'Çaycı Hüseyin' olarak biliyor. Asıl adım Alpaslan Özmol, tutulmasının nedeni de doğal bir karakter, yaşayan bir karakter. Çaycı Hüseyin olarak anılmak güzel. Öldüreceksiniz de yavaş yavaş öldürün, bir can gitti, 8 can kaldı. Adamı hasta etmeyin, beni televizyonda görmek istiyorlar, o nedenle yaptıklarını sanıyorum. Bu paylaşımları yapanlar 'Bu adama sosyal medyada reyting veriyoruz' diyorlar. Arkadaşlar, ben gerçekten her yeri geziyorum. Çaycı Hüseyin olarak tanınıyorum. Tanınmaktan da mutluyum. Siz bana karakter bulmak istiyorsanız, 'öldü' karakterini bulmayın, bu adam yaşıyor kardeşim, adamı hasta etmeyin" diye konuştu.

Çaycı Hüseyin tahinli pide yeme yarışmasına katıldı
HAYAT
Çaycı Hüseyin tahinli pide yeme yarışmasına katıldı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.