Hayat Türkiyeyi alaya alan Barbaros Şansal Yangınlar nedeniyle Yunanistana 20 bin euro bağış yapma kararı aldım

Türkiye'yi alaya alan Barbaros Şansal: Yangınlar nedeniyle Yunanistan'a 20 bin euro bağış yapma kararı aldım

Türkiye'ye yönelik hakaretleriyle sık sık gündeme gelen Barbaros Şansal, şimdi de orman yangınları üzerinden nefret kustu. Türkiye'nin orman yangınlarıyla mücadelesini alaya alan bir tweet atan Şansal, "Yangınlar nedeniyle afet yaşayan Yunanistan STK'larına 20 bin euro bağış yapma kararı aldım. Siz de elinizi cebinize atın. Komşu komşunun külüne muhtaçtır" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Türkiyeyi alaya alan Barbaros Şansal: Yangınlar nedeniyle Yunanistana 20 bin euro bağış yapma kararı aldım
Barbaros Şansal

Türkiye'nin milli ve manevi değerlerine sık sık hakaretlerde bulunan Barbaros Şansal'ın hedefinde bu kez orman yangınlarıyla mücadele var.

TÜRKİYE'Yİ ALAYA ALDI

Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Şansal, Türkiye'nin alevlerin söndürülmesine yönelik mücadelesini "Türkiye çok zengin ve strong (güçlü) olduğu için" ifadeleriyle alaya aldı.

"YUNANİSTAN'A BAĞIŞ YAPACAĞIM"

Yunanistan'a yangınlar nedeniyle bağış yapma kararı aldığını belirten Şansal, "Türkiye çok zengin ve strong olduğu için yangınlar nedeni ile afet yaşayan Yunanistan STK'larına 20000 Euro bağış yapma kararı aldım. Siz de elinizi cebinize atın. Komşu komşunun külüne muhtaçtır" ifadelerini kullandı.

Barbaros Şansal'dan skandal şehit twiti
HAYAT
Barbaros Şansal'dan skandal şehit twiti

Barbaros Şansal rezalete doymuyor: Türkiye'den sonra Ramazan'a da dil  uzattı
FOTOĞRAF 6
Title
​Her defasında Türkiye'nin milli ve manevi değerlerine hakaret eden Barbaros Şansal'ın hedefinde bu kez Ramazan orucu vardı.
Title
Şansal, Twitter hesabından paylaştığı alkol masası görselini ''Belçika Brüksel için: Okundu'' notuyla paylaşarak, Ramazan'la ve Müslümanlarla dalga geçti.
Title
Sosyal medya kullanıcılarından Şansal'ın paylaşımına tepkiler çığ gibi büyürken Şansal'ın takipçileri de paylaşımın yorum kısmından alay etmeyi sürdürdü.
Title
Barbaros Şansal'ın yaptığı paylaşım.
Title
Şansal'ın paylaşımı sonrası takipçileri de Müslümanlarla ilgili çirkin ifadeler kullandı.
Title
Barbaros Şansal rezalete doymuyor: Türkiye'den sonra Ramazan'a da dil uzattı
Türkiye'ye ettiği hakaretler ile gündemden düşmeyen Barbaros Şansal'ın hedefinde bu kez Ramazan ve Müslümanlar vardı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.