|

Kemal Unakıtan kimdir? Son dakika Kemal Unakıtan haberleri

Kemal Unakıtan kimdir? Bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Kemal Unakıtan’ın hayatı oldukça fazla merak ediliyor. Bizler de sizler için bu sabah hayatını kaybeden Kemal Unakıtan’ı araştırdık. Peki Kemal Unakıtan kimdir?

Yeni Şafak
08:51 - 12/10/2016 الأربعاء
Güncelleme: 05:55 - 12/10/2016 الأربعاء
Diğer

Kemal Unakıtan kimdir? 70 yaşında olan Kemal Unakıtan bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Daha önce sağlık sorunları nedeniyle de tedavi gören ve böbrek nakli yaptıran Kemal Unakıtan'dan kötü haber geldi. Peki bu sabah hayatını kaybeden Kemal Unakıtan kimdir?
KEMAL UNAKITAN KİMDİR?

1946 yılında Edirne'inin Süloğlu ilçesine bağlı Domurcalı köyünde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Edirne'de tamamladı. 1968 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi (Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)'nden mezun oldu. Üniversite eğitiminin ardından Maliye Bakanlığı'nda Hesap Uzmanı olarak göreve başladı. SEKA Genel Müdür Muavinliği ve 1976-1978 yılları arasında SEKA Genel Müdürlüğü yaptı. Daha sonra özel sektöre geçti; çeşitli sanayi kuruluşlarında, finans kurumlarında (Albaraka Türk Finans Kurumu), dış ticaret şirketlerinde Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu üyeliği ve Yöneticilik yaptı. Unakıtan evli ve 3 çocuk babasıydı.
#Kemal Unakıtan
#Kemal Unakıtan kimdir
#Son dakika
٪d سنوات قبل