|

Polis tayinleri ne zaman açıklanacak 2024? EGM polis tayin sonuçları açıklandı mı, belli oldu mu?

"Polis tayinleri ne zaman açıklanacak 2024?" sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Polis tayin sonuçlarının ne zaman açıklanacağı, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılacak duyuruyu bekleyen polislerin gündeminde yer almaya başladı. Her yıl komiser, başkomiser ve emniyet müdürü gibi terfiler, EGM tarafından yapılıyor. POLNET sistemi üzerinden yapılacak açıklama sonrasında, polis tayinleri ile şark (doğu) görevi atamalarıda belli olacak. Peki, Polis tayinleri ne zaman açıklanacak 2024? EGM polis tayin sonuçları açıklandı mı, belli oldu mu?

10:49 - 25/05/2024 Cumartesi
Yeni Şafak
Polis tayinleri atama sonuçları
Polis tayinleri atama sonuçları

"Polis tayinleri ne zaman açıklanacak 2024? EGM polis tayin sonuçları açıklandı mı, belli oldu mu?" sorularının cevapları sorgulanan konular arasında yer alıyor. 2023'de haziran ayında yapılan polis tayinleriyle birlikte şark (doğu) görevi atamaları da belli olmuştu. Şimdi gözler EGM tarafından yapılacak olan 2024 yılı polis tayin sonuçlarına çevrildi. Peki Polis tayinleri ne zaman açıklanacak 2024? EGM polis tayin sonuçları açıklandı mı, belli oldu mu?

2024 POLİS TAYİNLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

2024 yılı polis atama ve tayinlerini bekleyen adaylar, yapılacak duyuruya odaklandı. Geçtiğimiz yıl tayin ve atama süreci haziran ayında tamamlanmıştı.

2024 polis tayinlerinin de mayıs-haziran aylarında yapılması bekleniyor.

POLİS TAYİN SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

EGM tarafından açıklanan polis tayin sonuçları, başvuruda bulunan polislerin cep telefonuna SMS üzerinden gönderilecek. Ayrıca sonuçlar, POLNET sistemi üzerinden de görüntülenebilecek.

Ataması yapılan personel POLNET sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilecek.

#polis tayinleri
#polis tayin sonuçları
#EGM
1 ay önce