TBL

Aziz Yıldırım'dan G.Saraylıları kızdıran şampiyonluk mesajı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Euroleague şampiyonluğu sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldırım'ın "Bu tesadüfü bir şampiyonluk değildir" ifadesi sosyal medyada Galatasaraylıların tepkisini çekti.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Euroleague şampiyonluğu sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldırım'ın "Bu tesadüfü bir şampiyonluk değildir." ifadesi sosyal medyada Galatasaraylıların tepkisini çekti.

İşte Aziz Yıldırım'ın maç sonundaki açıklamaları;

  • "Göreve geldiğimde 4., 5. oluyorduk. Bu amatöre verdiğimiz destekle birlikte, ülker'le birlikte bu noktalara geldik. Buradan Murat Ülker'e teşekkür ediyorum. Bu tesadüfü bir şampiyonluk değildir. 217 ülkeye yayın yapılmış. Bunun bu ülkeye katkısını düşündüğünüzde bunu parayla yapamazsınız. Fenerbahçe, dünyaya Türkiye'yi tanıtan bir takımdır."

Hatırlanacağı üzere Aziz Yıldırım, Galatasaray'ın futbolda kazandığı UEFA Kupası için 'tesadüfi' ifadesini kullanmıştı. Yıldırım'ın Olympiakos maçından sonra bu şampiyonluk tesadüfi değil açıklaması bu sebeple sarı kırmızılı taraftarların tepkisini çekti.


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.