|

Erol Bulut: Fenerbahçe'nin hedefi her zaman şampiyonluk

Fenerbahçe’de yeni sezonun hazırlıkları Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde devam ederken teknik direktör Erol Bulut hedeflerini şampiyonluk olarak belirledi.

14:03 - 10/08/2020 Pazartesi
Güncelleme: 14:08 - 10/08/2020 Pazartesi
DHA
Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde teknik direktör olarak Erol Bulut ile anlaşma sağlandığını açıklamıştı.
Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde teknik direktör olarak Erol Bulut ile anlaşma sağlandığını açıklamıştı.

Yeni sezon hazırlıklarına Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde start veren sarı-lacivertlilerde çalışmalar sürüyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, öğrencileri ile yakından ilgilenerek yeni sezonun parolasını şimdiden belirledi. Hedeflerinin her zaman şampiyonluk olduğunun altını çizen Erol Bulut, çalışmaların bu farkındalıkla süreceğini ifade etti.

Gece gündüz mücadele edeceklerini dile getiren sarı-lacivertli futbolcular ise "Düşünce kalkacak, bıkmadan çalışacağız, üzerimizdeki formanın sorumluluğu neyse onu yapacağız” şeklinde söz verdiler.


Sarı-lacivertli futbolcular bugün kulübün sağlık sponsporu Acıbadem Hastanesinde kontrollerini tamamlarken, antrenmanlarda da büyük bir özveri ve motivasyonla çalışmalarını sürdürüyorlar. Yüksek tempolu antrenman programlarına rağmen, çalışma sonrası da bireysel olarak sahada kalan bir çok isim özel çalışmalarına antrenman sonrası da devam ediyor.

  • Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Topuk Yaylası'nda 18 Ağustos’da başlayacak kampta ise teknik direktör Erol Bulut ve ekibi, daha ağırlıklı teknik, taktik çalışmalara geçecekler.
#Fenerbahçe
#Erol Bulut
4 yıl önce
default-profile-img