|

İlker Başbuğ'dan Fenerbahçe'ye ziyaret

Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaret etti. Başbuğ, 'Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu şimdiden kutluyorum' dedi.

YENİSAFAK.COM.TR / SPOR
00:00 - 10/04/2014 Perşembe
Güncelleme: 19:06 - 10/04/2014 Perşembe
Yeni Şafak
İlker Başbuğ'dan Fenerbahçe'ye ziyaret
İlker Başbuğ'dan Fenerbahçe'ye ziyaret

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Başbuğ'u kulüp binasının girişinde karşıladı. İlker Başbuğ, kulübün Üst Yöneticisi Hasan Hakkı Yılmaz ile kısa bir süre sohbet ettikten sonra Aziz Yıldırım ve yöneticilerle görüştü.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Başbuğ, kulüpte olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, şunları söyledi: "Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım başta olmak üzere, diğer kulüp üyesi değerli yöneticilerle burada beraber olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Aziz Yıldırım, kendisi serbest kaldıktan sonra bizleri her fırsatta ziyaret ederek, bizlere her zaman destek ve moral verdi. Bu açıdan hem kendi adıma hem de diğer arkadaşlarım adına teşekkür etmek istiyordum. Bu vesile ile bugünkü ziyaretimin temel amacı, bu noktada kendisine ve Fenerbahçe camiasına bize verdikleri destekten dolayı teşekkür etmek. Bu arada ligin bitimine de 6 hafta kaldı. Matematiksel olarak tabii her şey olabilir ama şimdiden Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu kutluyorum."

10 yıl önce