Lebron: Yüzüklerin Efendisi

Azerbaycanlı askerin duygulandıran hayali

Ahmet Nur Çebi'nin telefonda yaptığı transfer görüşmesi sosyal medyaya sızdı

Fırat Aydınus'un görüntüsü tepki çekti: Lisansı iptal edilebilir

Kayserisporlu yıldız futbolcudan insanlık dersi

Gaziantep F.K. Teknik Direktörü Marius Sumudica açıkladı: Menajerler 50 bin avro rüşvet teklif etti

Galatasaray Fenerbahçe derbisinde sahaya işaret fişeği atıldı

​"Futbolcu mu dövelim?" diyerek takım otobüsünün önünü kestiler

Sumudica çılgına döndü: Her şeyi mahvettiniz

Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'a geldi

Sissoko'dan minik Kerem'e hastanede sürpriz ziyaret

Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu ısınma turlarında kaza geçirdi

Fenerbahçe, Nazım Sangare transferini twitter hesabında paylaştığı video ile duyurdu

Cengiz Ünder yeni takımı Leicester City için sağlık kontrolünden geçti

Ali Koç ve Emre Belözoğlu, Vedat Muriqi'ye böyle veda etti

Gasperini: Kaybedenlerin şampiyonu

Hasan Kartal maç sonu hakeme isyan etti: Böyle hakem mi olur?

Galatasaray, Oghenekaro Etebo’yu renklerine bağladı

Çeçen asıllı Rus boksör Moskova'daki müsabakaya Erdoğan müziği ve Beşiktaş tişörtü ile çıktı

Cristiano Ronaldo attığı iki muhteşem golle adını tarihe yazdırdı: İsveç 0-2 Portekiz (maç özeti)

Novak Djokovic'in sinirlenip kenara attığı top, çizgi hakeminin boğazına geldi

Bunun için mi geldik buraya?

Arjen Robben yeni takımındaki ilk golünü attı

Arda Turan, Türk Telekom Stadyumu'na golle döndü

A Milli Futbol Takımımız Sivas’ta

Avrupa Şampiyonu milliler yurda döndü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Avrupa şampiyonu genç filenin sultanlarına tebrik

Galatasaray: 1 - 0 İstanbulspor (Özet)

Süper Lig'de haftanın öne çıkan transfer gelişmeleri

Fenerbahçe Uruguaylı stoper Mauricio Lemos'u transfer ettiğini video ile duyurdu

3. Tur

14 Kasım 2020
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
- : -
Banik Ostrava Banik Ostrava
11 Kasım 2020
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
- : -
Opava Opava
10 Ekim 2020
SK Lisen SK Lisen
0 : 0
Jablonec Jablonec
09 Ekim 2020
Hradec Kralove Hradec Kralove
2 : 1
Pribram Pribram
08 Ekim 2020
MFK Chrudim MFK Chrudim
7 : 8
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Prepere Prepere
0 : 0
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
07 Ekim 2020
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
0 : 0
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
0 : 0
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
1 : 0
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
06 Ekim 2020
Slovacko Slovacko
6 : 0
Prostejov Prostejov
30 Eylül 2020
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
1 : 3
Teplice Teplice
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
0 : 0
Slovan Liberec Slovan Liberec
Slavia Prag Slavia Prag
0 : 0
Dukla Prag Dukla Prag
Karvina Karvina
1 : 3
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
0 : 3
Bohemians 1905 Bohemians 1905
Sparta Prag Sparta Prag
2 : 0
FK Blansko FK Blansko

2. Tur

23 Eylül 2020
FK Kolin FK Kolin
0 : 3
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
3 : 0
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
22 Eylül 2020
Banik Sous Banik Sous
0 : 3
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
16 Eylül 2020
Sokol Srbice Sokol Srbice
0 : 3
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
Motorlet Prag Motorlet Prag
0 : 3
MFK Chrudim MFK Chrudim
Slovan Rosice Slovan Rosice
0 : 3
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
1 : 0
Fastav Zlin Fastav Zlin
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
0 : 3
Prostejov Prostejov
Loko Vltavin Loko Vltavin
0 : 3
Pribram Pribram
Slovan Velvary Slovan Velvary
0 : 2
Bohemians 1905 Bohemians 1905
Aritma Prag Aritma Prag
0 : 3
Dukla Prag Dukla Prag
Beskyd Frenstat Beskyd Frenstat
0 : 4
Banik Ostrava Banik Ostrava
Unie Hlubina Unie Hlubina
0 : 6
Karvina Karvina
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
0 : 3
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
SK Vysoke Myto SK Vysoke Myto
1 : 2
Prepere Prepere
Povltava FA Povltava FA
0 : 3
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Znojmo Znojmo
0 : 3
SK Lisen SK Lisen
Hlucin Hlucin
0 : 3
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
MFK Vyskov MFK Vyskov
0 : 3
Slovacko Slovacko
FK Cesky Brod FK Cesky Brod
0 : 3
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
2 : 0
Usti nad Labem Usti nad Labem
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
0 : 1
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
15 Eylül 2020
SK Hanacka SK Hanacka
0 : 3
Opava Opava
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
1 : 2
FK Blansko FK Blansko
Olympie Brezova Olympie Brezova
0 : 3
Hradec Kralove Hradec Kralove
SK Benesov SK Benesov
0 : 3
Teplice Teplice

1. Tur

02 Eylül 2020
Kosmonosy Kosmonosy
1 : 4
Aritma Prag Aritma Prag
SK Hranice SK Hranice
0 : 0
FK Blansko FK Blansko
26 Ağustos 2020
Komarov Komarov
1 : 3
Usti nad Labem Usti nad Labem
FK Admira Prag FK Admira Prag
0 : 4
Dukla Prag Dukla Prag
Prepere Prepere
3 : 1
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
TJ Novy Jicin TJ Novy Jicin
0 : 3
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
0 : 0
Prostejov Prostejov
Slavicin Slavicin
0 : 0
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
FSC Stara Rise FSC Stara Rise
1 : 4
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
Olesnice U Bouzova Olesnice U Bouzova
0 : 4
Unicov Unicov
Strani Strani
1 : 5
SK Hanacka SK Hanacka
TJ Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot
0 : 1
SK Lisen SK Lisen
Valasske Mezirici Valasske Mezirici
0 : 1
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Unie Hlubina Unie Hlubina
6 : 3
Vitkovice Vitkovice
Zdirec nad Doubravou Zdirec nad Doubravou
0 : 0
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
TJ Skastice TJ Skastice
0 : 6
MFK Vyskov MFK Vyskov
SK Detmarovice SK Detmarovice
1 : 6
Hlucin Hlucin
25 Ağustos 2020
AFC Humpolec AFC Humpolec
1 : 2
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Sokol Tasovice Sokol Tasovice
4 : 5
Znojmo Znojmo
Letohrad Letohrad
0 : 2
MFK Chrudim MFK Chrudim
16 Ağustos 2020
Tatran Sedlacny Tatran Sedlacny
0 : 6
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
15 Ağustos 2020
Cesky Lev Union Beroun Cesky Lev Union Beroun
0 : 4
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Velke Hamry Velke Hamry
0 : 2
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
Sokol Srbice Sokol Srbice
3 : 0
Banik Sokolov Banik Sokolov
FK Cesky Brod FK Cesky Brod
6 : 5
Pisek Pisek
FK Nachod FK Nachod
0 : 6
Hradec Kralove Hradec Kralove
Slovan Velvary Slovan Velvary
5 : 1
MFK Dobris MFK Dobris
SK Vysoke Myto SK Vysoke Myto
4 : 3
Sokol Zapy Sokol Zapy
Banik Sous Banik Sous
2 : 0
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Olympie Brezova Olympie Brezova
3 : 2
Zbuzany Zbuzany
Chomutov Chomutov
1 : 3
Povltava FA Povltava FA
Marianske Lazne Marianske Lazne
0 : 6
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
Brandys Nad Labem Brandys Nad Labem
2 : 4
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
FK Kolin FK Kolin
5 : 4
Pardubice Pardubice
Slany Slany
1 : 2
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
SK Kladno SK Kladno
5 : 6
SK Benesov SK Benesov
FK Dvur Kralove FK Dvur Kralove
0 : 3
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
Sokol Libis Sokol Libis
0 : 6
Loko Vltavin Loko Vltavin
Libcany Libcany
0 : 7
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
Motorlet Prag Motorlet Prag
1 : 0
Meteor Prag Meteor Prag
14 Ağustos 2020
Spartak Sobeslav Spartak Sobeslav
1 : 4
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
11 Ağustos 2020
Beskyd Frenstat Beskyd Frenstat
2 : 0
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
HFK Olomouc HFK Olomouc
0 : 2
Slovan Rosice Slovan Rosice

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+