Rusya'da maç öncesi ısınan futbolcuya yıldırım düşme anı kamerada

Taraftarlardan Hüseyin Çimşir'e: Allah için bu takımı şampiyon yapın

Yine Cüneyt Çakır yine endişe!

Galatasaray antrenmanında duygu dolu anlar: Yuto Nagatomo gözyaşlarıyla veda etti

Samsunspor'dan 55'inci yıla özel video

Emre Çolak'ın gol sevinci olay oldu

Türk futbolunda neler oluyor?

Bursasporlu taraftarlardan sıra dışı koreografi

Ahmet Ağaoğlu maç dönüşü Trabzon havaalanında alkol testine girdi

Okan Kocuk’un babası Alper Ulusoy’a kızdı lastik yaktı

'Unutulacak bir gol değildi'

'Fatih'i selamladılar

Fernando Muslera taburcu edildi

Trabzonsporlu oyuncuların final sevinci

Galatasaray'da Muslera şoku: Altı ay sahalardan uzak kalacak

2 ay 23 günde neler yaşadık

NBA efsanesi Michael Jordan 201 kg'lık balık yakaladı

Nihat Özdemir'in 2010-2011 sezonuyla ilgili sözleri

Ağaoğlu: Olay kontrolümüz altında

Galatasaray Spor Kulübü Mustafa Cengiz taburcu edildi

Saygı duruşu: Muhammed Ali

İslam'ı seçen Avusturyalı dövüşçü Ott'un nişanlısı da Müslüman oldu

Real Madrid, koronavirüsten ölenleri unutmadı

Koronavirüsü yenen Abdurrahim Albayrak'ın türkülü virüs isyanı

Süper Lig'in korona mücadelesi

Alanyasporlu Cisse'nin koronavirüs testi izleyenleri güldürdü

Terim'den salgın için futbol anayasası önerisi

Erzurumspor Başkanı Üneş: Çok dramatik anlar yaşadık

90 saniyede Süper Lig senaryoları

Emrah Başsan: Söylenecek çok şey var ama susuyorum inşallah herkes aldığı karardan mutludur

Final

01 Temmuz 2020
Slovan Liberec Slovan Liberec
1 : 2
Sparta Prag Sparta Prag

Yarı Final

17 Haziran 2020
Sparta Prag Sparta Prag
2 : 1
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
1 : 2
Slovan Liberec Slovan Liberec

Çeyrek Final

04 Mart 2020
Sparta Prag Sparta Prag
5 : 0
Banik Ostrava Banik Ostrava
Slovacko Slovacko
2 : 4
Slovan Liberec Slovan Liberec
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
4 : 2
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
3 : 1
Jablonec Jablonec

Tur 1/8

06 Kasım 2019
Slovacko Slovacko
3 : 1
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
30 Ekim 2019
Slovan Liberec Slovan Liberec
2 : 0
Teplice Teplice
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
0 : 4
Sparta Prag Sparta Prag
Banik Ostrava Banik Ostrava
2 : 0
Slavia Prag Slavia Prag
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
3 : 1
Fastav Zlin Fastav Zlin
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
3 : 4
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
29 Ekim 2019
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
4 : 0
Dukla Prag Dukla Prag
Opava Opava
0 : 2
Jablonec Jablonec

3. Tur

02 Ekim 2019
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
2 : 1
Bohemians 1905 Bohemians 1905
01 Ekim 2019
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
4 : 2
SK Lisen SK Lisen
Teplice Teplice
2 : 1
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Jablonec Jablonec
3 : 2
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
4 : 2
MFK Chrudim MFK Chrudim
25 Eylül 2019
Banik Ostrava Banik Ostrava
2 : 0
Hradec Kralove Hradec Kralove
Slovan Liberec Slovan Liberec
3 : 1
Prostejov Prostejov
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
1 : 2
Sparta Prag Sparta Prag
Karvina Karvina
0 : 2
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Loko Vltavin Loko Vltavin
1 : 4
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
Slavia Prag Slavia Prag
8 : 0
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
1 : 3
Dukla Prag Dukla Prag
Hlucin Hlucin
1 : 3
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
24 Eylül 2019
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
1 : 2
Fastav Zlin Fastav Zlin
Banik Sokolov Banik Sokolov
0 : 1
Opava Opava
SK Benesov SK Benesov
1 : 3
Slovacko Slovacko

2. Tur

10 Eylül 2019
Hlucin Hlucin
4 : 2
Vitkovice Vitkovice
04 Eylül 2019
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
1 : 6
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
FK Admira Prag FK Admira Prag
1 : 2
Hradec Kralove Hradec Kralove
03 Eylül 2019
SK Benesov SK Benesov
2 : 1
Pardubice Pardubice
28 Ağustos 2019
TJ Stechovice TJ Stechovice
1 : 4
Banik Sokolov Banik Sokolov
Motorlet Prag Motorlet Prag
0 : 5
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
2 : 1
Pribram Pribram
Olesnice U Bouzova Olesnice U Bouzova
0 : 6
Opava Opava
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
3 : 4
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Prepere Prepere
0 : 1
MFK Chrudim MFK Chrudim
Slovan Velvary Slovan Velvary
0 : 1
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Marianske Lazne Marianske Lazne
2 : 5
Slovan Liberec Slovan Liberec
Unicov Unicov
1 : 4
Fastav Zlin Fastav Zlin
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
6 : 4
Usti nad Labem Usti nad Labem
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
0 : 2
Dukla Prag Dukla Prag
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
7 : 9
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Loko Vltavin Loko Vltavin
2 : 1
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
1 : 3
Karvina Karvina
TJ Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot
1 : 3
Banik Ostrava Banik Ostrava
Pisek Pisek
1 : 3
Teplice Teplice
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
0 : 2
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
Zdirec nad Doubravou Zdirec nad Doubravou
0 : 4
SK Lisen SK Lisen
Sokol Zapy Sokol Zapy
2 : 3
Bohemians 1905 Bohemians 1905
27 Ağustos 2019
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
2 : 3
Prostejov Prostejov
Slovan Rosice Slovan Rosice
1 : 5
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
0 : 5
Slovacko Slovacko
Valasske Mezirici Valasske Mezirici
0 : 5
Fotbal Trinec Fotbal Trinec

1. Tur

14 Ağustos 2019
Zdirec nad Doubravou Zdirec nad Doubravou
3 : 1
FSC Stara Rise FSC Stara Rise
TJ Novy Jicín TJ Novy Jicín
2 : 3
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Komarov Komarov
0 : 1
Loko Vltavin Loko Vltavin
Beskyd Frenstat Beskyd Frenstat
1 : 2
Hlucin Hlucin
SK Detmarovice SK Detmarovice
1 : 7
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
AFC Humpolec AFC Humpolec
0 : 0
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
TJ Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot
4 : 2
Znojmo Znojmo
Tatran Sedlacny Tatran Sedlacny
0 : 4
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Prepere Prepere
6 : 2
FK Dvur Kralove FK Dvur Kralove
TJ Skastice TJ Skastice
3 : 5
SK Lisen SK Lisen
Strani Strani
1 : 3
Prostejov Prostejov
Cesky Lev Union Beroun Cesky Lev Union Beroun
0 : 7
Dukla Prag Dukla Prag
MFK Dobris MFK Dobris
0 : 2
Pisek Pisek
Slovan Rosice Slovan Rosice
4 : 2
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
Letohrad Letohrad
0 : 3
Hradec Kralove Hradec Kralove
Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
2 : 3
Unicov Unicov
Tatran Vsechovice Tatran Vsechovice
0 : 4
Odra Petrkovice Odra Petrkovice
Sokol Libis Sokol Libis
0 : 2
Sokol Zapy Sokol Zapy
Spartak Sobeslav Spartak Sobeslav
0 : 2
SK Benesov SK Benesov
SS Ostra SS Ostra
1 : 3
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
Kromeriz Kromeriz
5 : 6
Vitkovice Vitkovice
Velke Hamry Velke Hamry
0 : 4
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Valasske Mezirici Valasske Mezirici
4 : 2
Slavicin Slavicin
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
2 : 1
Karlovy Vary Karlovy Vary
Zbuzany Zbuzany
1 : 3
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
Unie Hlubina Unie Hlubina
1 : 2
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
Sokol Srbice Sokol Srbice
1 : 2
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
13 Ağustos 2019
Olympie Brezova Olympie Brezova
0 : 3
Marianske Lazne Marianske Lazne
Meteor Prag Meteor Prag
1 : 3
MFK Chrudim MFK Chrudim
Brandys Nad Labem Brandys Nad Labem
0 : 10
Usti nad Labem Usti nad Labem
SK Kladno SK Kladno
1 : 2
TJ Stechovice TJ Stechovice
07 Ağustos 2019
FK Nachod FK Nachod
0 : 5
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov

Ön Eleme

Trutnov Trutnov
0 : 3
Prepere Prepere
03 Ağustos 2019
Banik Union Nove Sedlo Banik Union Nove Sedlo
0 : 5
Banik Sous Banik Sous
Poricany Poricany
2 : 4
FK Cesky Brod FK Cesky Brod
Slany Slany
3 : 2
TJ Prestice TJ Prestice
FK Nachod FK Nachod
3 : 0
Horky Nad Jizerou Horky Nad Jizerou
Steti Steti
3 : 4
Velke Hamry Velke Hamry
Olympie Brezova Olympie Brezova
3 : 2
Doubravka Doubravka
Slovan Moravska Trebova Slovan Moravska Trebova
0 : 5
SK Vysoke Myto SK Vysoke Myto
Libcany Libcany
3 : 2
Polaban Nymburk Polaban Nymburk
Predni Kopanina Predni Kopanina
1 : 3
SS Ostra SS Ostra
Marianske Lazne Marianske Lazne
2 : 0
SK Rakovnik SK Rakovnik
Hlinsko Hlinsko
0 : 1
FK Kolin FK Kolin
Rokycany Rokycany
1 : 2
Aritma Prag Aritma Prag
Hvezda Cheb Hvezda Cheb
3 : 5
Zbuzany Zbuzany
Nova Vcelnice Nova Vcelnice
0 : 10
Tatran Sedlacny Tatran Sedlacny
Sokol Srbice Sokol Srbice
5 : 4
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
Letohrad Letohrad
1 : 0
Zenit Cáslav Zenit Cáslav
Skalice Skalice
0 : 2
Sokol Libis Sokol Libis
Cesky Lev Union Beroun Cesky Lev Union Beroun
3 : 0
Tatran Rakovnik Tatran Rakovnik
FK Admira Prag FK Admira Prag
2 : 1
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
Arsenal Ceske Lipa Arsenal Ceske Lipa
4 : 5
Motorlet Prag Motorlet Prag
Chomutov Chomutov
1 : 0
Neratovice Neratovice
Petrin Plzen Petrin Plzen
1 : 2
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
Komarov Komarov
1 : 0
Horovicko Horovicko
FK Dvur Kralove FK Dvur Kralove
3 : 1
Benatky n. J. Benatky n. J.
FK Seko Louny FK Seko Louny
0 : 2
Brandys Nad Labem Brandys Nad Labem
SK Kladno SK Kladno
2 : 0
Ostrov Ostrov
Sparta Kutna Hora Sparta Kutna Hora
0 : 1
Meteor Prag Meteor Prag
02 Ağustos 2019
MFK Dobris MFK Dobris
5 : 2
Klatovy Klatovy
31 Temmuz 2019
Spartak Sobeslav Spartak Sobeslav
3 : 0
Jindrichuv Hradec Jindrichuv Hradec
28 Temmuz 2019
Slavoj Polna Slavoj Polna
1 : 3
FSC Stara Rise FSC Stara Rise
HFK Olomouc HFK Olomouc
2 : 0
MFK Vyskov MFK Vyskov
FC Slavoj Olympia Bruntal FC Slavoj Olympia Bruntal
2 : 3
Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
TJ Slovan Bzenec TJ Slovan Bzenec
0 : 2
Slovan Rosice Slovan Rosice
TJ Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot
3 : 1
FK Hodonin FK Hodonin
Zdirec nad Doubravou Zdirec nad Doubravou
1 : 0
Havlickuv Brod Havlickuv Brod
Beskyd Frenstat Beskyd Frenstat
3 : 0
Kozlovice Kozlovice
Viktorie Prerov Viktorie Prerov
0 : 5
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
Sokol Nevsova Sokol Nevsova
0 : 9
Slavicin Slavicin
Sumperk Sumperk
1 : 6
SK Hanacka SK Hanacka
Velka Bites Velka Bites
1 : 3
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
Tatran Vsechovice Tatran Vsechovice
3 : 2
SK Hranice SK Hranice
Elseremo Brumov Elseremo Brumov
0 : 4
Strani Strani
SK Detmarovice SK Detmarovice
2 : 1
Bospor Bohumin Bospor Bohumin
MFK Havirov MFK Havirov
1 : 2
Hlucin Hlucin
Unie Hlubina Unie Hlubina
3 : 1
Hermanice Hermanice
27 Temmuz 2019
Frydlant Frydlant
0 : 2
MSA Dolni Benesov MSA Dolni Benesov
TJ Skastice TJ Skastice
5 : 4
FK Blansko FK Blansko
Polanka nad Odrou Polanka nad Odrou
0 : 3
TJ Novy Jicín TJ Novy Jicín
Olesnice U Bouzova Olesnice U Bouzova
1 : 0
Nove Sady Nove Sady
Zdar Nad Sazavou Zdar Nad Sazavou
1 : 2
AFC Humpolec AFC Humpolec
Start Brno Start Brno
1 : 5
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Sokol Zeletava Sokol Zeletava
2 : 4
Sokol Tasovice Sokol Tasovice
26 Temmuz 2019
FC Vsetin FC Vsetin
3 : 5
Valasske Mezirici Valasske Mezirici

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+