|

Vernydub: Fenerbahçe'nin yolu açık olsun

Fenerbahçe dün akşam sahasında ağırladığı Ukrayna temsilcisini 2-0 mağlup etti. Maçın ardından konuşan Zorya Teknik Direktörü Yuri Vernydub Fenerbahçe'ye övgüler yağdırdı.

Yeni Şafak
10:31 - 25/11/2016 Cuma
Güncelleme: 07:39 - 25/11/2016 Cuma
DHA

Ukrayna ekibi Zorya Luhansk'ın teknik direktörü Yuri Vernydub, UEFA Avrupa Ligi A Grubu 5. haftasında 2 - 0 mağlup oldukları Fenerbahçe maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında konuştu.Yuri Vernydub yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:


  • "Bugün seyirci olarak sahada bulunan her taraftara teşekkür ediyorum. Fenerbahçe taraftarı müthişti. Biz de iyi bir oyun çıkarmak istedik. İlk ayrı gerçekten çok gurur duyduğumuz pozisyonlar yakaladı oyuncularım. Gol yedik daha sonra ve bu üzücü. 2-0 yenildik ama gol atmak da istedik. Bu bir spordur ve gerçekten biri kazandığı zaman biri kaybedecektir. Dolayısıyla Fenerbahçe ve taraftarları tebrik etmek istiyorum. Başarılı olsunlar ve Fenerbahçe'nin finale kadar yolu açık olsun."

Ukraynalı teknik adam, Manchester United maçında statlarının dolu olacağını ifade ederek şöyle devam etti:


  • "Taraftarımız yanımızda olacak. Daha iyi daha güçlü olacağız. Kaybetmemek istiyoruz. Kaybetmezsek de Fenerbahçe'ye yarayacaktır bu. Fenerbahçe buna layık. Fenerbahçe gibi yıldız bir takımla oynamak zor, risk bu tabi."


#Fenerbahçe
#Zorya Luhansk
#Yuri Vernydub
7 yıl önce