Video Aşı karşıtı mitinge katılanların ifadeleri şaşırttı Mesela Danimarka Kovidle ilgili her şeyi kaldırdı
Aşı karşıtı mitinge katılanların ifadeleri şaşırttı: Mesela Danimarka Kovidle ilgili her şeyi kaldırdı
Aşı karşıtı mitinge katılanların ifadeleri şaşırttı: Mesela Danimarka Kovid'le ilgili her şeyi kaldırdı
İstanbul Maltepe'de düzenlenen aşı karşıtı mitinge katılanlar, miting alanına girişte maske kontrolünden geçirilse de alana girer girmez maskelerini çıkardı. Katılımcıların büyük çoğunluğu hem aşı, hem maske hem de PCR testlerine karşı olduklarını belirtti.

Mitinge katılan vatandaşlardan Osman Ural, iki doz aşısını oğlunu görmek için mecburen yaptırdığını anlatarak şunları söyledi: 'Aşıyı neden isteyeyim? Ben by-pass ameliyatlıyım, kalp ameliyatı oldum. Elhamdülillah yaşıyorum. İnsanlar neden koronavirüsten ölüyor diyorsunuz, dünya ölümsüz mü?'

Ural, binlerce doktor, insanların ölmesini mi istiyor o zaman sorusu üzerine ise 'Benim ölmem veya yaşamam doktorun elinde değil. Din ilmi olmayan alime ben alim demem. Sadece dünyalık ilim hiçbir şeye yaramaz' şeklinde yanıt verdi.

'Peki o zaman neden ameliyat oldunuz?' sorusunu ise 'Şifayı buldum ama Allah beni yolladı oraya' şeklinde yanıtladı. Ural, kanser olursa doktora gidip gitmeyeceği konusunda ise tabii ki gideceğim diyerek sözlerini noktaladı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.