Video Bakan Soylunun Şehitlerin intikamını almaya hazır mısınız? sorusu üzerine jandarmaların verdiği yanıt salonda yankılandı Daima hazırız
Bakan Soylunun Şehitlerin intikamını almaya hazır mısınız? sorusu üzerine jandarmaların verdiği yanıt salonda yankılandı: Daima hazırız!
Bakan Soylu'nun 'Şehitlerin intikamını almaya hazır mısınız?' sorusu üzerine jandarmaların verdiği yanıt salonda yankılandı: Daima hazırız!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Teknik ve Yardımcı Branş Subay ve Astsubay Temel Kursiyerlerin Diploma Töreni'nde konuştu. Mezunlara seslenen Bakan Soylu, 'Kıymetli arkadaşlarım, bu memleketin ezanını, bayrağını, birliğini ve beraberliğini nefes aldığınız sürece ayakta tutmaya namusunuz ve şerefiniz üzerine söz veriyor musunuz?' sorusu sordu. Kursiyerler de ayağa kalkarak 'Söz veriyoruz' cevabını verdi.

Bakan Soylu'nun, 'Bu vatan için bu devlet için yarınların geleceği gençler için özgür ve hür bir ülkede sonuna kadar çalışacağınıza, hakkı, doğruyu, insanlığı, cesaretle merhametle ve şefkatle yapacağınıza hazır mısınız?' sorusunu ise kursiyerler 'Hazırız, daima hazır' diye yanıtladı.

Gara şehitlerini de anan Soylu, 'Şehitlerimizin annelerinin, babalarının gözyaşları kurumadı' Allah onların intikamını almaya bize nasip etsin' diye haykırmaya, çalışmaya hazır mısınız?' sorusuna kursiyerler, 'Daima hazırız!' cevabı verdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.