Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Devlet Bahçeli Mutfakta yangın var diyenler, vatandaki yangını ne zaman göreceklerdir?
Devlet Bahçeli: Mutfakta yangın var diyenler, vatandaki yangını ne zaman göreceklerdir?
Devlet Bahçeli: 'Mutfakta yangın var' diyenler, vatandaki yangını ne zaman göreceklerdir?
Partisinin grup toplantısında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP'lilerin fezlekeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 'Her siyasi parti tutumunu netleştirmelidir. Hiç kimse minderden kaçmamalı yüreği yeten kartını açık oynamalıdır. CHP fezlekeli HDP'lilerin dokunulmazlık zırhının kaldırılmasına var mıdır yok mudur? CHP ile İYİ Parti'nin duruşu ne olacaktır?

'Mutfakta yangın var' diyenler vatandaki yangını ne zaman göreceklerdir? HDP'ye destek PKK'ya destektir. PKK'ya destek şühedaya ve Türkiye'ye ihanettir. Ak koyun kara koyun yakında ortaya çıkacaktır. Süreç turnusol kağıdı işlevi görecektir. Kim kiminle yürüyor belirginlik kazanacaktır. MHP amasız, fakatsız, ancaksız şekilde dokunulmazlıkların kaldırılmasına 'evet' diyecek, HDP'nin kapatılmasını da sonuna kadar savunacaktır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.