Video İşte böyle Çok güzel Devam
İşte böyle! Çok güzel! Devam!
İşte böyle! Çok güzel! Devam!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Grup Toplantısı'nda, 2002'den beri sıkça hatırladığı ve hatırlattığı, AK Parti hareketinin meşruiyet dayanağı olan bir ifadeyi, millet iradesine ve sandığa olan itimadı gösteren bir ifadeyi tekrar kullandı: “Şayet bir gün milletimiz 'tamam' derse ancak o zaman bir kenara çekiliriz”.

Erdoğan'ın kullandığı “tamam” ifadesi hem yerelde, hem ulusalda sosyal medyayı salladı. Sadece Twitter'da “tamam” tivitleri 1,5 milyon adede ulaştı. “Tamam” başlığı dünyada 1 numara oldu. Reuters, BBC, Sputnik kampanyayı küresel abonelerine geçtiler. Yüzüklerin Efendisi oyuncusu Elijah Wood'dan porno yıldızı Johnny Sins'e, PKK sevicisi Frederike Geerdink'ten Alman solcu Bodo Ramelow'a, Meral Akşener'den Selahattin Demirtaş'a, Temel Karamollaoğlu'ndan Muharrem İnce'ye, FETÖ'cü kaçak Akın İpek'ten Kemal Kılıçdaroğlu'na kadar yüzlerce isim kampanyaya destek verdiler. Hatta “tamam” sloganıyla sokağa çıkıp eylem yapanlar bile oldu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.