Yazarlar Mister Kemal, BND ile nasıl tanışmıştı?

Mister Kemal, BND ile “nasıl” tanışmıştı?

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Kılıçdaroğlu, şimdi de korsanların avukatlığına soyundu: Doğu Akdeniz’de Türk yük gemisine yapılan haydutluk eseri baskını, Almanlardan ve Yunanlılardan bile daha fazla savundu!

Baştan aşağı üfürme argümanlarla faturayı Ankara’ya çıkardı:

Türkiye’de Ana Muhalefet Partisi’nin lideri, aslında Batı Kulübünün vazifeli korsanıdır!

Üstelik: bu korsanlığı, 10 Aralık’taki Avrupa Birliği Zirvesinden önce yapıyor; Türkiye’mize “Yaptırım uygulasınlar” istiyor.

ON BİR YIL ÖNCEYE GİDELİM

CHP Genel Başkanı, “Alman istihbaratının adamı” gibi konuştu.

Bunun “çok özel, çok gizli, derin” bir sebebi olabilir mi, acaba?

*

Kılıçdaroğlu, Baykal’ın “kaset operasyonu sonucunda CHP Genel Başkanlığı koltuğunu kaybedeceğini; altı ay kadar evvel, yani Kasım 2009’da Almanya ziyareti sırasında öğrenmişti!

Açalım: Frankfurt’ta Kempinski Otel’de!

“Boğma Rakı” ikramıyla başlayan gecenin sabahında, enteresan bir yöntemle önce “Kötü” sonra da “İyi” bir haber almıştı!

“Kötü” haberi “Danıştay Kararı!” ile geçelim:

“İyi” haber; Baykal’ın koltuğuna “kendisinin oturacağı” idi!

Oteldeki Olay Yeri’nde; BND (Almanya Dış İstihbaratı) ajanları vardı!

Vaktiyle BND’yi inşa eden de, BND’nin Big Brother’ı CIA’dir.

Uzun Lafın Kısası: Batı Kulüpçüsü Mister Kemal; hem Almanlara hem de İçerideki Batıcı, Amerikancı Baronlara “Diyet Borcu” ödemeye devam ediyor.

PSİKOLOJİK SAVAŞ BÖYLE YAPILIYOR

Karanlık Oda’da pişirilen asparagas haber, gece boyunca Algı Harekatı icra ettikten sonra; ertesi gün de Sözcü’de “İmamoğlu’na Suikast Alarmı” başlığıyla sürmanşet oldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü; “DEAŞ, Ekrem İmamoğlu’na suikast düzenleyecek” şişirme haberini, “Böyle bir suikast girişimi ve DEAŞ’lı suikastçının yakalanması söz konusu değildir” diyerek yalanladı.

Ardından: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “Suikast girişiminin de, yakalanan birinin de olmadığını” açıkladı.

Bu gerçeğe rağmen, Psikolojik Savaş’ın tadı damağında kalan CHP Medyası, Algı Harekâtını sürdürdü.

Mesela, Sözcü: Bu Yalan Haberi “gerçekmiş gibi” pazarlamaya, dün de sürmanşetten devam etti.

Böylelikle; Belediye Başkanlığı performansı berbat seviyede seyreden Ekrem İmamoğlu için hatırı sayılır bir “PR çalışması” yapmış oldular.

Bir diğer taraftan da; “Ordu, Katar’a satıldı” iftirasını, hakaretini savuran CHP’li Satılmış ile bu aşağılık müfteriye yönelik muazzam tepkiyi gündemden süpürüverdiler!

KİM BUNLAR?

İmamoğlu’na suikast asparagasında, DEAŞ terör örgütünün yer alması zerre sürpriz değil: Akıllarınca “İslamcı örgüt, İmamoğlu’nu hedef alıyor!” algısına oynadılar.

Şu sıralar, bu Psikolojik Harbi yapanlar mı?

1990’lı yıllardaki Laik Aydın Cinayetlerini, “Tevhid ve Selam” gibi hayali İslamcı örgütlere bağlayıp; Türkiye’deki Gladyo’yu “işin içinden sıyırmaya” kalkışanlarla aynı kişiler veya aynı yolun yoldaşı elemanlar!

*

Bu kulvarda koşturanların bir başka özelliği de, vaktiyle Ankara’ya “DEAŞ İftirası” atmış olmalarıdır.

Kısa bir süre önce, Cumhurbaşkanı Erdoğan “DEAŞ’la göğüs göğüse çarpışan tek NATO ülkesiyiz” diyerek pek manidar bir gerçeği dile getirdi.

Daha dün, İstanbul’da DEAŞ’la bağlantılı 15 şüpheli ele geçirildi; DEAŞ’a yönelik İzmir’deki operasyonda ise 11 terörist yakalandı.

EN İYİ BELGE, İTİRAFTIR

DEAŞ terör örgütünün aslında ne olduğunu; Sarı Kovboy Trump, “DEAŞ’ı Obama kurdu. Hilekâr Hillary de onunla birlikteydi!” diye itiraf etmedi mi?

TEZİÇ’E “KARİKATÜR SUİKAST”

“İmamoğlu’na Suikast” haberleri…

Nisan 2007’de dönemin YÖK Başkanı Erdoğan Teziç’e “Suikast Girişimi” haberi ile Aralık 2009’da “Kozmik Oda”ya girilmesinin öncesinde “Bülent Arınç’a Suikast Girişimi” manşetlerini hatırlatıyor.

27 Nisan e-muhtırasından sadece iki gün önce gerçekleşen uydurma suikast iddiası bir “Karikatür Suikast Girişimi” idi; ancak olmayan suikastın “haberi”, Psikolojik Harp bağlamında hedefine ulaşmıştı!

“ARINÇ’A SUİKAST” ASPARAGASI

21 Aralık 2009 tarihli gazete manşetlerinde “Arınç’a Suikast” haberleri vardı:

İşte bu uydurma/hayali suikast teşebbüsü; Paralel Yapı üyesi kahpe polislerin Albay Erkan Yılmaz Büyükköprü’yü hedef alan kumpasına dayanıyordu.

Albay’ın “Arınç’ın ev adresinin yazılı olduğu kâğıdı suyla yutmaya çalıştığı” kuyruklu yalanı sahne almıştı; üstelik o kâğıt parçasını Albay’ın cebine Paralel Polisler yerleştirmişti!

Bülent Arınç, Ahmet Altan’ın yönetimindeki Taraf’a “Çukurambar’da hedeftim” diyordu!

Star “gazetesi” ise röportaj yaptığı Bülent Arınç’ın “Olayı MGK’ya götüreceğim” sözlerini manşetine taşımıştı.

DÖN BABA DÖNELİM

2009’da, -sözde- suikast girişiminde hedef olduğunu iddia eden Mister Arınç mı; 2015’te Sözcü’ye “Suikast olduğunu zannetmiyorum” demişti!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.