2017 Hakkâri Referandum Sonuçları Hakkâri Seçim Sonucu
ÖZGÜN

2017 Hakkâri Referandum Sonuçları Hakkâri Seçim Sonucu

Hakkâri 16 Nisan Referandum Hakkâri seçim Sonuçları ne durumda? Sonuçlarda evet - hayır oranı ne? Hakkâri ilinde evet mi hayır mı çıktı? Hakkâri Referandum seçim sonuçları Yenişafak Hakkâri seçim 2017 sayfasında

Haber Merkezi Diğer

Referandum Sonuçları, 16 Nisan 2017 günü Hakkâri ve diğer illerde neler oldu? Diğer iller gibi Hakkâri referandum sonuçları da sabırsızlıkla bekleniyordu . Sandıkların açılmasıyla birlikte Hakkâri ilinde heyecan doruklara ulaştı. Tüm halkın merak ettiği evet hayır oranı ne oldu? Yeni dönem Hakkâri Cumhurbaşkanlığı sistemi için Hakkâri ne diyor? İşte tüm detaylarıyla Hakkâri 16 Nisan 2017 Referandum Seçim sonuçları sayfamız!

Referandum
Referandum sonuçları
Referandum seçim sonuçları

Hakkari Referandum Sonuçları 2017

Hakkari Çukurca Referandum Sonuçları 2017
Hakkari Hakkari Merkez Referandum Sonuçları 2017
Hakkari Şemdinli Referandum Sonuçları 2017
Hakkari Yüksekova Referandum Sonuçları 2017

Hakkâri, Türkiye'nin doğusunda yer alan il ve en kalabalık altmış ikinci şehri. 2016 sonu itibarıyla 267.813 kişilik nüfusa sahiptir. Tamamı Doğu Anadolu Bölgesi'nin doğusunda yer alır. Yüzölçümü bakımından Türkiye'nin kırk yedinci büyük ilidir. Güneyinde Irak, batısında Şırnak, kuzeyinde Van, doğusunda ise İran vardır.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Sinek küçüktür ama mide bulandırır
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.