ÖZGÜN HABERLER

2018 KPSS DHBT sınavı başvuruları ne zaman?

2018 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) başvuruları 9 Ekim 2018 tarihinde başladı. Sınava girecekler, KPSS DHBT başvuru işlemlerini ÖSYM'nin resmi sitesi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve giriş şifreleriyle yapabilirler. Peki, KPSS DHBT başvuruları son gün ne zaman, başvuru ücreti ne kadar? Tüm merak edilenler haberimizde.

Haber Merkezi Diğer

9 Aralık 2018 tarihinde Kamu Personel Seçme Sınavı 2018-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Sınavı (DHBT) uygulanacaktır.

KPSS DHBT BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

Başlangıç Tarihi :09.10.2018 14:30

Bitiş Tarihi :17.10.2018 23:59

KPSS DHBT BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?

2018 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Sınavı (DHBT) başvuru Ücreti 60,00 TL'dir.

Ödeme Yerleri:Akbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Albaraka Türk Katılım Bankasının tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Finansbank’ın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın tüm şubeleri, ATM ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı; Halkbank ATM, internet bankacılığı ve şubeler; ING Bank’ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC’den başvuracak adaylar hariç); Vakıf Katılım Bankası’nın tüm şubeleri ve ATM (KKTC’den başvuracak adaylar hariç);

Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.);

ÖSYM Kartlı Ödeme Sistemi: odeme.osym.gov.tr

KPSS DHBT BAŞVURULARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖSYM TARAFINDAN YAPILAN DUYURU

(09 Ekim 2018)

2018-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Başvuruları Alınacak

Kamu Personel Seçme Sınavı 2018-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT), 9 Aralık 2018 tarihinde uygulanacaktır.Sınava başvurular, 9-17 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacaktır. Adaylar, KPSS’ye katıldıkları öğrenim düzeyinde DHBT’ye katılmak zorundadırlar.

Sınava başvuracak adayların Ek’te yer alan kılavuzları dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.