Özgün POMEM alımları için başvurular ne zaman yapılacak? 28 dönem polislik başvuru tarihleri

POMEM alımları için başvurular ne zaman yapılacak? 28. dönem polislik başvuru tarihleri

POMEM başvuru tarihleri polis olmak isteyen adaylar tarafından merak ediliyor. POMEM 28. dönem alımları için bekleyiş sürüyor. POMEM 27. dönem mülakat sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Gözler şimdi 28. dönem POMEM alımları için açıklanacak başvuru tarihlerinde... Peki, 28. dönem POMEM alımları için başvurular ne zaman başlayacak? Polis alımları, POMEM başvuru tarihlerine ilişkin detaylar haberimizde...

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
POMEM alımları için başvurular ne zaman yapılacak? 28. dönem polislik başvuru tarihleri
pomem

28. dönem POMEM başvuruları ne zaman sorusunun yanıtı son gelişmeler ile takip ediliyor. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde alınacak polis alımları için 28ç dönem POMEM alımları bekleniyor. Peki, POMEM ynei alımları için başvurular ne zaman başlayacak?

POMEM 28. DÖNEM ALIMLARI NE ZAMAN?

POMEM 28. dönem alımları ve başvuru tarihlerine ilişkin henüz açıklama gelmedi. Detaylar açıklandığında haberimizde yer alacaktır.

27. POMEM ALIMLARI SONA ERDİ

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayınlanacak kılavuz bilgisi ile ön başvuru işlemleri pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yapılarak gerçekleştirilecek. Geçen yıl 27. dönem POMEM başvuruları 21 Aralık tarihine kadar tamamlanmıştı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.