ÖZGÜN

Çocuklar Duymasın final mi yapıyor? Çocuklar Duymasın bitiyor mu?

Çocuklar Duymasın final yapıyor

Kanal D ekranlarında yeni kadrosuyla izleyicisinin karşısına çıkan ve Vatan Şaşmaz’ın ölümün ardından kendini toparlayamayan Çocuklar Dizisi’nin final yapacağı iddia edildi. Sevenleri ise Çocuklar Duymasın bitiyor mu, final mi yapıyor sorularını sormaya başladı.

Haber Merkezi Diğer

Çocuklar Duymasın final mi yapıyor? Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve son haftalarda reyting düşüşleri de yaşayan Çocuklar Duymasın için final yapıyor iddiası ortaya atıldı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın yaz başındaki reyting başarısını yakalayamayınca kanal yönetiminin final kararı aldığı öğrenildi. 15 senede üçüncü defa ekrana gelen Çocuklar Duymasın, ilk bölümleriyle reytinglerde başarıyı yakalamıştı. Sezon finali yapan dizilerin ekrana geri dönmesi, Vatan Şaşmaz'ın ölümü, yaşanan olumsuzluklar diziyi toparlayamadı.

Reyting oranında hızla düşüş yaşayan Çocuklar Duymasın, Habertürk'ün haberine göre dizi çekimlerine ara verdi. Birkaç gün içinde oyunculara da kamuoyuna da final kararının açıklanacağı iddia edildi.

Yapımcısından açıklama geldi

Çocuklar Duymasın adlı dizinin yapımcısı Birol Güven ise iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.