ÖZGÜN

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor? 92. bölüm fragmanı yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı. 92. bölümle ekranlara gelecek Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ertuğrul Bey’in ölüm sahnelerinin gösterilmesi ise herkesi şaşkına uğrattı. Peki Ertuğrul Bey yeni sezonda olmayacak mı? Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor?

Haber Merkezi Diğer

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon ( 92. bölüm ) ilk fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon ilk fragmanında Ertuğrul Bey’in ölüm sahneleri gösterdi. Sevenleri ise Ertuğrul Bey’in ölüp ölmediğini ve Diriliş Ertuğrul’un ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor?

Diriliş Ertuğrul dizisinin ne zaman başlayacağı yapımcı tarafından net olarak belirlenmedi ancak dizinin 25 Ekim Çarşamba günü akşamı ekranlara gelmesi bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul sezon finalinde ne oldu?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir.

Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olmuştur. Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikmiştir. Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul’ların ve Çavdar’ların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görmüştür.

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul’dan ayrılacak mı?

Zaman zaman diziden çıktı haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Düzyatan,''Bu haberlerin bizimle alakası yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm', Bir Bulut Olsam' dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları'nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman'' ifadelerini kullandı...

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı
Diğer

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı

Milyonların merakla beklediği Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı.


Diriliş Ertuğrul'a sürpriz transfer

Başrollerinde engin altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin bulunduğu Diriliş Ertuğrul'a son olarak Kehribar dizisinde rol alan oyuncu Aslıhan Güner dahil oldu.

Medyaradar'ın haberine göre diziye transfer olan Aslıhan Güner'in hangi rolü canlandıracağı ise henüz belli değil.

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.