Dünya Balkanlardan iki ziyaret

Balkanlar'dan iki ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama’yı kabul etti. Külliye’deki görüşmeye ilişkin bir açıklama yapılmadı. Erdoğan daha sonra Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor ile bir araya geldi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Balkanlardan iki ziyaret
Edi Rama- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün hem Arnavutluk Başbakanı Edi Rama hem de Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor’u kabul etti. Erdoğan ilk olarak Edi Rama ile görüştü. Külliye’deki kabul, basına kapalı gerçekleşti. Erdoğan ardından da Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor’la görüştü. Resmi karşılama töreninin ardından Erdoğan ve Pahor baş başa görüştü. Heyetler arası görüşmelerin ardından iki ülke arasında anlaşmalar imzalandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sudanlı gençle anısını anlattı: Tayyip abi Tayyip abi...
OYNAT 03:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sudanlı gençle anısını anlattı: Tayyip abi Tayyip abi...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Uluslararası İyilik Ödülleri' programında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul İl Başkanlığı yaptığı dönemde, Sudan'da katıldığı bir uluslararası toplantıda Sudanlı gençle yaşadığı bir anıyı anlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın anısı salondakileri gülümsetti.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.