Dünya Taylandda turist teknesi alabora oldu 2 ölü

Tayland'da turist teknesi alabora oldu: 2 ölü

Tayland'da turistleri taşıyan sürat teknesinin alabora olması sonucu 2 kişinin öldüğü açıklandı. Kazaya bölgede etkili olan kötü hava koşulları ve dalgaların neden olduğunu açıklayan Polis yetkilisi Sanon Yongkit olayda bir Alman ve bir İngiliz turistin hayatını kaybettiğini ifade etti.

Haber Merkezi AA
Tayland'ın Koh Samui Adası açıklarında turistleri taşıyan sürat teknesinin alabora olması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti.
Tayland'ın Koh Samui Adası açıklarında turistleri taşıyan sürat teknesinin alabora olması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti.
Tayland'da turistleri taşıyan sürat teknesinin alabora olması sonucu 2 kişinin öldüğü açıklandı.

Polis yetkilisi Sanon Yongkit, yaptığı açıklamada, 32 turistle 4 mürettebat bulunan teknenin Koh Samui Adası açıklarında alabora olduğunu belirtti.

Kazaya bölgede etkili olan kötü hava koşulları ve dalgaların neden olduğuna işaret eden Sanon, olayda bir Alman ve bir İngiliz turistin yaşamını yitirdiğini söyledi.

Sanon, 32 kişinin kurtarıldığını, kayıp 2 turistin bulunması için çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

Sürat teknesi, Tayland Körfezi'ndeki Thong Ulusal Parkı'ndan dönen turistleri taşıyordu.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.