Ekonomi515 firmaya izin belgesi

515 firmaya izin belgesi

Dahilde işleme rejimi kapsamında ağustosta 515 firmaya izin belgesi verildi. Firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgesi sayısı 17 oldu, 12 firmanın dahilde işleme izin belgeleri resen kapatıldı.

Haber MerkeziAA
Dahilde işleme rejimi kapsamında ağustosta 515 firmaya izin belgesi verildi.

Ekonomi Bakanlığının, ağustos ayına ilişkin dahilde işleme izin belgesi, yurt içi satış ve teslim belgeleri, hariçte işleme izin belgeleri, vergi, resim ve harç istisnası belgeleri, firma talebine istinaden iptal edilen, resen kapatılan dahilde işleme izin belgeleri listeleri, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, ağustosta 515 firmaya dahilde işleme izin belgesi verildi, 6 firma için yurt içi satış ve teslim belgesi, 6 firma için hariçte işleme izin belgesi, 85 firma için vergi, resim ve harç istisnası belgesi düzenlendi.

Firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgesi sayısı 17 oldu, 12 firmanın dahilde işleme izin belgeleri resen kapatıldı.
Derbide Hasan Ali Kaldırım'ın görüntüsü dikkat çekti
Spor

Derbide Hasan Ali Kaldırım'ın görüntüsü dikkat çekti

Ziraat Türkiye Kupası yari finalinde yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde sarı-lacivertli futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın çekilen görüntüsü sosyal medyayı salladı.
Olaylı derbi için verilebilecek muhtemel kararlar
Spor

Olaylı derbi için verilebilecek muhtemel kararlar

Ziraat Türkiye Kupası'nda çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki yarı final rövanş maçıyla ilgili kararı, TFF Yönetim Kurulu verecek. İlgili karar Futbol Müsabaka Talimatı'nın 19. maddesine göre alınacak.
Pepe'nin Fenerbahçe derbisinde gördüğü kırmızı kart ne olacak?
Spor

Pepe'nin Fenerbahçe derbisinde gördüğü kırmızı kart ne olacak?

Çıkan olaylar sebebiyle tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin 17. dakikasında Portekizli yıldız Pepe, direkt kırmızı kartla oyun dışında kalmıştı. Tecrübeli oyuncunun kırmızı kartına dair merak edilen "Kart iptal edilecek mi?" sorusu yanıt buldu.
Josef de Souza'dan olay derbi paylaşımı
Spor

Josef de Souza'dan olay derbi paylaşımı

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'la oynadığı karşılaşmada çıkan olaylar mücadelenin tamamlanmasına engel oldu. Şenol Güneş'in yaralanması ve hastaneye kaldırılmasıyla gerginliğin tırmandığı derbiden sonra sarı lacivertli futbolcu Josef de Souza'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.
En güzel ve anlamlı Cuma mesajları
Gündem

En güzel ve anlamlı Cuma mesajları

En güzel Cuma mesajlarını sizler için hazırladık. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek Cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine Cuma mesajı atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. 20 Nisan'a özel güncel, anlamlı, resimli güzel Cuma mesajları ve dualarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel Cuma mesajları...