Ekonomi 515 firmaya izin belgesi

515 firmaya izin belgesi

Dahilde işleme rejimi kapsamında ağustosta 515 firmaya izin belgesi verildi. Firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgesi sayısı 17 oldu, 12 firmanın dahilde işleme izin belgeleri resen kapatıldı.

Haber Merkezi AA
Dahilde işleme rejimi kapsamında ağustosta 515 firmaya izin belgesi verildi.

Ekonomi Bakanlığının, ağustos ayına ilişkin dahilde işleme izin belgesi, yurt içi satış ve teslim belgeleri, hariçte işleme izin belgeleri, vergi, resim ve harç istisnası belgeleri, firma talebine istinaden iptal edilen, resen kapatılan dahilde işleme izin belgeleri listeleri, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, ağustosta 515 firmaya dahilde işleme izin belgesi verildi, 6 firma için yurt içi satış ve teslim belgesi, 6 firma için hariçte işleme izin belgesi, 85 firma için vergi, resim ve harç istisnası belgesi düzenlendi.

Firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgesi sayısı 17 oldu, 12 firmanın dahilde işleme izin belgeleri resen kapatıldı.
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.