Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Ekonomi AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı

AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı

Türkiye'nin havadaki yeni gücü, milli Taarruzi İnsansız Hava Aracı "AKINCI PT-3" bir testi daha geçti. Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, paylaştığı video ile AKINCI PT-3’ün orta irtifa testini başarıyla tamamladığını duyurdu.

Haber Merkezi İHA
AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı
AKINCI PT-3

Bayraktar AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı’nın (TİHA) 3’üncü prototipi PT-3’ün orta irtifa testi başarıyla tamamlandı.

Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, AKINCI PT-3’in orta irtifa testini video mesajla sosyal medya hesabından paylaştı.

Bayraktar, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda AKINCI PT-3" orta irtifa testini başarıyla tamamladığını açıkladı.

Bayraktar, paylaşımında "AKINCI PT-3 bir testi daha başarıyla tamamladı. Hani nasıl desem; Orta irtifada da akıyor. Semalarımızda hür ve özgür" ifadelerine yer verdi.

Akıncı PT-3 bir testi daha başarıyla tamamladı
OYNAT 01:40
Akıncı PT-3 bir testi daha başarıyla tamamladı
T3 Vakfi Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla Akıncı PT-3'ün bir testi daha başarıyla geçtiğini duyurdu.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.