Ekonomi Bakan Elitaş bizzat denedi

Bakan Elitaş bizzat denedi

MFA firması, Türkiye'nin ilk yerli ve milli gaz maskelerini İstanbul'da düzenlenen 8. İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı ile Türk İş Sağlığı Güvenliği Fuarı'nda tanıttı. Standı inceleyen Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, gaz maskelerini üreten firmayı kutladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi IHA
Bakan Elitaş bizzat denedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde açılışı yapılan 8. İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı ve Türk İş Sağlığı Güvenliği Fuarı başladı. Kongrenin açılış konuşmasının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılmasının ardından kişisel koruyucu donanım fuarının açılışı yapıldı. Açılışta Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu da hazır bulundu.

Fuarda Türkiye'nin ilk yerli ve milli gaz maskeleri, filtreleri ve tekrar kullanılabilir toz maskelerini tanıtan MFA firmasının standı da ziyaret edildi. Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, "Türkiye'nin her alanda dışa bağımlılıktan kurtulması lazım geliyor. MFA'yı tebrik ediyorum" diyerek ürünleri tek tek inceledi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu da MFA Genel Koordinatörü Murat Uzun'dan bilgi aldı. Soylu, yerli üretimin önemine dikkat çekerek, MFA'yı başarısından dolayı kutladı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.