Ekonomi Dünyanın 3 büyük hastanesi yarın açılıyor

Dünyanın 3. büyük hastanesi yarın açılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Pursaklar'da Toplu Açılış Töreni'nde konuştu. 29 kalem yatırımın Pursaklar'a hayırlı olmasını dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyanın 3. büyük hastanesi olarak da bilinen Ankara'daki Bilkent Şehir Hastanesi'nin açılışının yarın yapılacağını açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Bilkent Şehir Hastanesi
Bilkent Şehir Hastanesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Pursaklar'da Toplu Açılış Töreni'nde yaptığı açıklamalardan öne çıkan başlıklar şöyle;

DERSLERİNİ SANDIKTA VERİN

31 Mart Seçimleri çok önemli. Pursaklar'dan bu seçimde de rekor bekliyorum. Bu seçimlerde Pursaklar'dan özellikle ezan düşmanlarına sandıkta esaslı bir ders vermelerini bekliyorum. Ezanımızı hazmedemeyenler, bayrağımızı yakanlar CHP ile elele. Dörtlü çete CHP, HDP, sözde İYİ Parti bir de Saadetçik. Hepsi beraberler. Bunlara dersini sandıkta verin.

BİZİ TAHRİK ETME!

İsrail'in başındaki o soyguncu, soygundan yargılanıyor. Ey Netanyahu kendine gel kendine. Sen katilsin. Sen kadınları çocukları hücrelere mahkum eden bir zalimsin. Bizim oradaki kutsal mabedimize senin askerleri postallarıyla giriyor. Bizi tahrik etme. Biz bu oyuna gelmeyeceğiz. Bunun hesabını uluslararası camiada hesabını soracağız. Bu millet ayakta olduğu sürece hiç bir kimse Kudüs mücadelemizi unutturamaz.

BELEDİYELERE SIZDIRILMAK İSTENİYOR

Biz bu bayrağın altında doğduk, altında öleceğiz. Varsa rahatsız olan paçavralarının altında ölebilir. CHP örtüsü altında, adı iyi kendi fesat olan partinin makyajı altında PKK'lıar, FETÖ'cüler belediyelere sızdırılmak isteniyor.

KARANLIK İTTİFAK

Bölücü terör örgütü CHP ve ittifak ortağı ile bağlantısını gizlemiyor. Biz çukur eylemlerinin ardından belediyelerden PKK'lıları temizlemek için uğraşırken şimdi CHP bunları belediyelere sokmaya çalışıyor. Pursaklar'da HDP'nin adayı var mı? Yok. Çünkü CHP'nin adayını destekliyorlar.Bu ittifak karanlık bir ittifaktır. Önde görünen başka arkada görünen başkadır.

BÜYÜK MİTİNG 23 MART'TA

Büyük Ankara mitingini 23 Mart'ta düzenleyeceğiz. Biz bu milletin partisiyiz. Biz emirleri milletimizden alıyoruz.

Bilkent Şehir Hastanesi

YARIN AÇILIYOR

29 kalem yatırımın Pursaklar'a hayırlı olmasını diliyorum. Sağlıkta en büyük şehir hastanesini Ankara'ya kazandırdık. Bilkent Şehir Hastanesi'nin açılışını yarın yapıyoruz.

  • Bay Kemal, SGK başkanı olduğu dönemde hastaneler için '10 yıl önce daha iyiydi' diyor. Bir koyun teslim edin kaybeder gelir ama koltuğu kaybetmiyor.

Pamukkale Turizm'de sürpriz karar
EKONOMİ
Pamukkale Turizm'de sürpriz karar

Ulaştırma Bakanlığı'ndan Boeing MAX kararı
EKONOMİ
Ulaştırma Bakanlığı'ndan Boeing MAX kararı

Havacılık dünyasında Boeing depremi
EKONOMİ
Havacılık dünyasında Boeing depremi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.