Ekonomi Dijital dünyaya 3 temel vizyon

Dijital dünyaya 3 temel vizyon

Dijital Medya sektöründe önemli bir yere sahip Oğuzhan Saruhan ve işadamı Kadir Teymur’un kurucusu olduğu Street1227, Trump Towers’da sektör liderlerinin katıldığı bir lansmanla tanıtıldı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Street1227
Street1227

Tasarımın sınırsız ve özgürce paylaşıldığı dijital dünyada uzun yıllar beraber çalışmış iki arkadaşın ortaklığıyla kurulan Street1227, dijital dünyayı bir adım öteye taşımak için sektöre ‘Merhaba’ dedi.

EKSİKLİKLERİ GİDERECEK

Oğuzhan Saruhan

Kurucularından Oğuzhan Saruhan’ın uzun yıllar emek verdiği Dijital Medya Sektöründeki tecrübeleriyle, Kadir Teymur’un ticari başarılarının birleştiği çalışma, sektöre yeni bir doluk getirmenin dışında, dijital dünyadaki eksikleri tamamlamayı hedefliyor. Ajans kurulmadan önce birçok platformda deneyimlerini paylaşan Oğuzhan Saruhan’ın ‘’Sosyal Medya Canavarı Olmak İster misin?’’ isimli bir de kitabı bulunuyor.

3 TEMEL PRENSİPLE YOLA ÇIKILDI

Trump Towers’da özel bir davetle tanıtılan Ajans’ın kurucularından Kadir Teymur ‘’Türkiye’de dijital medyayı bir adım öteye taşımak hedefiyle harekete geçtik’’ derken, Ajans Başkanı Oğuzhan Saruhan ‘’Sanat, tasarım ve teknoloji Street1227’nin 3 temel prensibidir’’ diye konuştu.

Savunmada şampiyon TUSAŞ oldu
EKONOMİ
Savunmada şampiyon TUSAŞ oldu

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.