Ekonomi Navlungo lojistik ağını genişletiyor

Navlungo lojistik ağını genişletiyor

Yurtdışına ürün göndermek isteyen firmalara anında lojistik teklifleri üretip satın alma süreçlerini yöneten ve bünyesinde bugüne kadar 3 bin 500 firmaya hizmet veren Navlungo, müşterilerine sadece lojistik değil depolama hizmeti de vermek amacıyla 6 ülkede online olarak depolama ve e-ticaret fulfillment hizmeti veren Park Palet’i 50 milyon TL’ye satın aldı.

Abone Ol Google News
Mustafa İlhan Yeni Şafak
​Navlungo lojistik ağını genişletiyor ​
Alp Çiçekdağı-İsa Korkmaz

Yurtdışına ürün göndermek isteyen firmalara anında lojistik teklifleri üretip satın alma süreçlerini yöneten ve bünyesinde bugüne kadar 3 bin 500 firmaya hizmet veren Navlungo, müşterilerine sadece lojistik değil depolama hizmeti de vermek amacıyla 6 ülkede online olarak depolama ve e-ticaret fulfillment hizmeti veren Park Palet’i 50 milyon TL’ye satın aldı. Satın alma ile birlikte Navlungo, 15’i yurt dışı olmak üzere 292 depoda büyük- küçük tüm işletmelere ihracat ve ithalat alanında; kargo, depolama ve e-ticaret fulfillment hizmetlerini tek panelden yönetme fırsatı sunacak. Navlungo bu hizmeti Parkpalet markası altında veriyor sağlayacak.

Navlungo Kurucu Ortağı İsa Korkmaz, yeni dönemde e-ticaret alanındaki markaların sipariş alması, siparişlerin hazırlanması, aldığı siparişlerin müşteriye iletilmesi ve iade sürecinde geçen tüm operasyonun tek bir sistem içerisinde toplanmasını sağlayacaklarının bilgisini verdi.

Parkpalet Ceo’su Alp Çiçekdağı ise, “Şu anda Almanya, İngiltere, Amerika, Hollanda ve Romanya gibi ülkelerde verdiğimiz fullfilment hizmetlerine yeni ülkeleri de ekleyerek büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Yükü taşıyıcıyla buluşturacak: İhracatçılardan navlun krizine dijital çözüm
EKONOMİ
Yükü taşıyıcıyla buluşturacak: İhracatçılardan navlun krizine dijital çözüm

Lojistik talebine teknolojik çözüm
EKONOMİ
Lojistik talebine teknolojik çözüm

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.