Ekonomi Renaultda şubat ayında sıfır faiz

Renault'da şubat ayında sıfır faiz - Otomotiv

Renault'da şubat ayında sıfır faiz

Renault, şubat ayındaki kampanya kapsamında Clio HB, Clio Sport Tourer ve Megane Sedan modellerinde 24 bin lira kredi ve 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Haber Merkezi AA
Clio HB - ​Renault'da şubat ayı fırsatları.
Clio HB - ​Renault'da şubat ayı fırsatları.

Renault, şubat ayında Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane Sedan ve tüm hafif ticari araç modellerinde sıfır faiz fırsatının yanı sıra 2018 model binek modellerde avantajlı fiyatlar sunmaya devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında Clio HB, Clio Sport Tourer ve Megane Sedan modellerinde 24 bin lira kredi ve 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Hafif ticari modellerde ise 60 bin lira kredi kullanacak müşteriler, 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz avantajından faydalanabiliyor.

Tüm binek ve hafif ticari modellerde 60 bin lira kredi ve 30 ay vade seçeneği için ise 1,99 faiz oranı yer alırken, daha fazla kredi veya vade talep eden müşteriler için avantajlı faiz oranları bulunuyor.

Şubat ayında, perakende müşteriler için 2018 model devlet hurda teşvikli Clio HB 66 bin 900 liradan, Megane Sedan ise 86 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.