EkonomiTHYden yeni reklam filmi Bu yolculukta beraberiz

THY'den yeni reklam filmi: Bu yolculukta beraberiz

THY, yeni reklam filmi "Bu Yolculukta Beraberiz"i sosyal medyada yayınladı. Filmde Türkiye'nin milli dayanışma gücüne vurgu yapılırken, THY uçaklarının taşıdığı Türk bayrağının en değerli hazine olduğunu dikkat çekiliyor.

Haber MerkeziDHA
THY'den yeni reklam filmi.
THY'den yeni reklam filmi.
Türk Hava Yolları'nın (THY) yeni reklam filmi "Bu Yolculukta Beraberiz" önce sosyal medya üzerinden yayınlanmaya başladı.

Televizyonlarda da yayına girecek reklam filminde Türkiye'nin milli dayanışma gücüne vurgu yapılıyor. Toplam 1 dakika 8 saniyelik reklamda THY uçaklarının taşıdığı Türk bayrağının en değerli hazine olduğuna dikkat çekiliyor.

Aycı: Biz güçlendikçe tüm güçlükler zayıflar

Reklam filmiyle ilgili yorumlarını belirten Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, "Bugün dünyanın 120 ülkesindeki 296 destinasyonda bayrağımızı büyük bir gururla taşıyor olmak, bizim için tarifi mümkün olmayan bir onur. Bu büyük motivasyonla giderek daha da güçleniyor, dünya üzerinde şanlı Türk bayrağını uçurmadığımız hiçbir nokta kalmasın istiyoruz. Değerlerimize olan bağlılığımızla daha da büyüdüğümüz, milletçe bütün olduğumuz takdirde, bizler için hiçbir şeyin zor olmayacağı bilincinden hareketle; Türkiye olarak biz güçlendikçe, tüm güçlüklerin zayıflayacağına inanıyoruz" dedi.

Airbus A321'in kabini

Çekimleri, Atatürk Havalimanı yeni hangardaki Airbus A321 tipi uçakta gerçekleştirilen filmin çekim etabında, 80 kişilik kayıt ekibi ve 75 kişilik oyuncu ekibi görev aldı. Çekimlerin devamında yapım aşaması iki hafta süren filmde yer alan Airbus A321 tipi uçağın modellemesi üzerinde özel olarak çalışıldı. 68 saniye ile yayınlanacak filmin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Kurtuluş oturdu.


THY'den birlik ve beraberlik mesajı
OYNAT01:08
THY'den birlik ve beraberlik mesajı
Türk Hava Yolları birlik ve beraberlik mesajı taşıyan yeni bir reklam filmi yayınladı. “Bu Yolculukta Beraberiz” başlığıyla hazırlanan reklam filmi hafızalarda yer etmeye hazırlanıyor.