ÖZGÜN HABERLER

Gülüş Tedavisi Nasıl Olur?

Diş bakımı önemlidir. Sağlıklı bir ağız için diş yapısına ve bakımına çok dikkat etmek gerekir.

iLAN Diğer

Gülüş bir insanın mutluluk simgesidir. Gülmek için artık kendinizi sıkmanıza hiç gerek kalmayacak. Gülmek insana çok yakıştığını söyleyebiliriz. Tabi bembeyaz bir gülümseme için bazı aşamalardan geçmek gerekir. Gülüş estetiği operasyonları için uzman hekimlerimize her zaman güvenebilirsiniz. Gülüş estetiği yaptırmak için bazı tedavi aşamalarını geçmek zorundayız. Zirkonyum diş, lamine diş uygulaması gibi sonradan yapılan müdahaleler için doğru yerde olduğunuzu ilk seanstan itibaren çok net anlayacaksınız. Diş sağlığı ve bakımı için bize güvenin.

İzmir Gülüş Estetiği

İzmir gülüş estetiğinin tam merkezi olduğumuzdan dolayı ihtiyacı olan herkese hizmette sınır tanınmamaktadır. Zirkon kaplama, beyazlatma, diş boyu ayarlanması, köprüler gülüş estetiği kazanmanın en doğru yöntemidir. Gülüş tedavisi dişleri beyazlatmakla başlar. Dişlerin fiziki yapısının düzeltilmesi, dişe ti operasyonlarıyla gülüş estetiğini tam olarak yakalayabilirsiniz. Gülmek için hiçbir bahaneniz olmasın diye sağlık merkezlerimizde bu anlamda gereken desteği sağlamaktayız. Birkaç seans sonrasında gülmenin anlamını kendinizde yaşayacaksınız. İzmir gülüş estetiği adında her zaman varız.

Gülüş estetiği için bazı kriterler uzman hekimler için önemlidir. Cinsiyet gülüş estetiği için farklıdır. Kadın ve erkeklerin diş yapıları değişkenlik gösterdiğinden uygulama da farklı olur. Yaş sınırı da bu estetik operasyonu için nemlidir. Yaşın ilerlemesiyle üst dudağın sarkması dişleri kapatır. Bu durum bireyin bir operasyon geçirmesine zorunlu kılar. Estetik gülüş için ilk muayene bulguları önem taşır. Gülüş estetiği tedavisi en fazla 6 ay sürmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız;

https://izmir-implant.com/estetik-dis-izmir/gulus-estetigi-izmir

Lamine Diş İzmir

Zamanla ve bazı faktörlere bağlı dişlerin sararmasından kaynaklı kötü görünüm lamine diş yapımıyla daha özel durmaktadır. Diş yapısından memnun olmayanlara yaprak porselen diş uygulaması adı verilen lamine diş yapımız daha estetik dişlere kavuşmanızı sağlar. Kalıtsal yapı bozuklukları ve aralıklı dişlere lamine diş İzmir bölgesinde kalite ve hijyenik kurallar çerçevesinde uygulanmaktadır. izmir-implant.com sitesi bu konuda size en iyi rehber olacak istediğinizi her detayı buradan öğrenebilirsiniz. Doğal diş görünümüne kavuşmak için lamine uygulamasını mutlaka yaptırmanızı öneririz. Uygulama esnasında tamamen porselen malzemeler kullanıldığından dolayı herhangi bir acı hissetmezsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız;

https://izmir-implant.com/estetik-dis-izmir/lamine-dis-izmir

Mevcut ana dişleri aşındırmadan sadece porselen uygulaması ile merkezimizde sağlam ve parlak dişlere sahip olabilirsiniz. Lamine diş uygulaması aşınmaya ve dış faktörlere karşı dirençlidir. İzmir’de güvenle dişlerinizi teslim edeceğiniz merkez olmamız tüm sorunlarınızı gidermemiz için bize bir fırsat vermektedir. Lamine dişin ışık geçirgenliği yüksek olduğundan dolayı ilk bakışta herhangi bir uygulamanın yapıldığı karşı taraftan asla anlaşılmayacaktır.

Zirkonyum Diş İzmir

Dış görünümüne özen gösterenler ilk etapta diş bakımına özen gösterirler. Zirkonyum diş, beyaz renkli metal üzerine porselen adı verilen bir maddeyle kaplama işlemine denir. Bu sayede zirkonyum diş için tecrübeli hekimlerimiz gerekli aşamaları hastalarına uygulamaktadır. Zirkonyum diş doğal diş görünümüyle bilinmektedir. Dişin asıl beyazlığını koruyarak ağız hijyenini sağlayabilirsiniz.

Zirkonyum diş uygulaması dişlerin tamamını beyazlatmak ve doğal görünüm vermek için tasarlanmaktadır. Uygun malzemeler ve ekipmanlarla diş merkezimizde birkaç seans sonunda özlenen ve çok istenilen beyaz dişlere bu sayede kavuşulmaktadır. Estetik gülüşler ve bakımlı dişler için gerekli adımları yapmak zorundayız. Zirkonyum diş İzmir çevresinde oldukça yaygın halde yapılmaktadır. Ön dişler ve arka dişlere de zirkonyum diş tedavisi rahatlıkla uygulanmaktadır. Zirkonyum diş tedavisi maddi olarak biraz pahalı kabul edilebilir. Ancak çok uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Sert yiyecekler ve sert kabuklu yemişlerde güvenle yenilenebilir. Bunun için doğru ve güvenilir diş hastanesine başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız;

https://izmir-implant.com/estetik-dis-izmir/zirkonyum-dis-izmir

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.