Gündem 30 saniyede tüm emekleri heba oldu

Rize yerel haberleri: 30 saniyede tüm emekleri heba oldu

30 saniyede tüm emekleri heba oldu

Rize'nin Camidağı köyünde köylülerin dere yatağından çıkarmak için saatlerce uğraşarak yola çıkardıkları tomruk bir tekme ile 30 saniyede yine dereye yuvarlandı.

Haber Merkezi IHA
Köylüler, tomruğun tekrar dereye yuvarlanmasının şokunu yaşadı.
Köylüler, tomruğun tekrar dereye yuvarlanmasının şokunu yaşadı.

Rize merkeze bağlı Camidağı köyünde köylülerin dere yatağından çıkarmak için saatlerce uğraşarak yola çıkardıkları tomruk bir anlık dikkatsizlik ve tomruğa atılan tekme sonucu 30 saniyede yine dereye yuvarlandı.

Camidağı Köyü Köseler mevkiinde Sinan Köse dere kenarında kesmiş olduğu kızıl ağaç kütüğünü dereden çıkarmak için çalışma başlattı. Uzun uğraşlar sonrasında kütüğü halatla kamyonete bağlayan Köse ve arkadaşları kütüğü saatler süren uğraşların ardından dere yatağından çekerek yola çıkarmayı başardı.

Halatları sökülen tomruk yolun kenarına çekilmek istenirken tomruğu yolda yuvarlamak için atılan bir tekme sonucu bir anda yön değiştirerek 30 saniyede çıkartıldığı dere yatağına yuvarlandı.

Köse ve arkadaşları ise uzun süre tomruğun tekrar dereye yuvarlanmasının şokunu atlatamadı.

Yeğenleri için 20 bin TL'ye UTV yaptı
EKONOMİ
Yeğenleri için 20 bin TL'ye UTV yaptı

Kayıp polis bulunamadı
GÜNDEM
Kayıp polis bulunamadı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.