Gündem 500 imzayla yola çıkıyor

500 imzayla yola çıkıyor

MHP'de kurultay talebinde muhalifler saflarını sıklaştırmak için çalışmalarına hız verdi. 500 civarında delegenin imzasını topladığı öne sürülen Oğan'ın pazartesi adaylığını ilan etmeyi planladığı öğrenildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
500 imzayla yola çıkıyor
MHP'de kurultay talebinde muhalifler saflarını sıklaştırmak için çalışmalarına hız verirken, genel başkanlık yarışı için Selim Kaptanoğlu'nun ardından eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan da sahneye çıkıyor.

Ogan'ın pazartesi ekibiyle birlikte kameraların karşısında çıkarak adaylığını ilan etmeyi planladığı öğrenildi. 500 civarında delegenin imzasını topladığı öne sürülen Oğan'ın kampanyasında, 'Bir şey değişecek her şey değişecek', 'Gelenekten geleceğe' gibi sloganları kullanacağı öğrenildi. Milliyet'te yer alan habere göre genel merkez yönetiminin ise muhalif kanatla birlikte hareket eden delegelerin parti üyeliklerini sonlandırmaya yönelik çalışmalar yürüttüyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.