Gündem AK Parti adayı Işıktan Beylikdüzüne müjde

Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık'tan vatandaşlara Beylik Pazarı müjdesi

AK Parti adayı Işık'tan Beylikdüzü'ne müjde

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, ilçe halkının sesine kulak vererek Beylik Pazarı'nın eski yerine taşınacağının müjdesini verdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık, pazar yerinde vatandaşlarla sohbet etti.
AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık, pazar yerinde vatandaşlarla sohbet etti.

Uzun yıllar Beylikdüzü Barış Mahallesinde halka hizmet veren, 2015 yılında ise vatandaşların görüşü alınmadan ani bir kararla Beylikdüzü Belediyesi tarafından Adnan Kahveci Mahallesine taşınan Beylik Pazarı 1 Nisan'dan itibaren eski yerine dönecek. Mustafa Necati Işık, Adnan Kahveci Mahallesindeki kapalı alandaki pazarın da kurulmaya devam edeceğini açıkladı.

1 NİSAN İTİBARİYLE TAŞINACAK

Seçim çalışmaları sürecinde vatandaşlardan en fazla gelen taleplerden birinin Beylik Pazarı'nın eski yerine dönmesi olduğunu tespit ettiklerini kaydeden Mustafa Necati Işık "Beylikdüzü'nün beklediği, hak ettiği yenilenmeyi sağlayacak projeleri hayata geçirmek için gün sayıyorum. Beylikdüzü'nün sembolü haline gelen Beylik Pazarının Barış Mahallesinde tekrar kurulmasının ne kadar arzu edildiğini, özlenen bir durum olduğunu biliyorum. 1 Nisan itibariyle ilk işlerimizden biri olacak. Beylik Pazarını yeniden kuracağız ve aynı zamanda şu anda Adnan Kahveci Mahallesindeki pazarı da devam ettireceğiz" şeklinde konuştu.

AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık

CHP'li Beylikdüzü Belediyesi, 2015 yılında alınan ani bir kararla Beylik Pazarını Barış Mahallesinden, Adnan Kahveci Pazarına taşımıştı. Sosyal medyada ve sözlüklere konu olan bu taşınma, sadece Beylikdüzü halkını değil pazarın çevre ilçelerden gelen müşterilerini de mağdur etmişti.

Mustafa Necati Işık'ın Beylik Pazarını bölgeye yeniden kazandıracağı müjdesini bölge halkı ve pazar müdavimleri sevinçle karşıladı.

Adnan Oktar organize suç örgütü üyesinden ilginç savunma: Suçunu başörtüsüne mal etmeye kalktı
Gündem

Adnan Oktar organize suç örgütü üyesinden ilginç savunma: Suçunu başörtüsüne mal etmeye kalktı

Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik aralarında örgütün elebaşı Adnan Oktar'ın da bulunduğu 167'si tutuklu 226 sanığın yargılandığı davada savunma yapan tutuklu sanık Deniz Tanık, görüşme yaptığı kişilerin rızaları dışında seslerini kaydettiği iddialarına ilişkin, "Ben biraz unutkan bir insanım. Başörtüm nedeniyle duyma zorluğu çekiyorum. Biliyorsunuz başörtüsü iki kat oluyor. Kalabalık ortamlarda zorda kalıyordum. Bu nedenle ses kaydı yaptım. Bu benim hatam, herkesten özür diliyorum. Birilerine iletmek için yapmadım" dedi.
Bakan Kasapoğlu Fransa'ya Griezmann'ın fotoğrafıyla yanıt verdi
Spor

Bakan Kasapoğlu Fransa'ya Griezmann'ın fotoğrafıyla yanıt verdi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fransız mevkidaşı Roxana Maracineanu'nun milli futbolcularımızın asker selamı ile ilgili UEFA'ya yaptığı skandal çağrıya cevap verdi. Bakan Kasapoğlu, "Griezmann'ın asker selamına ses çıkarmayanlar, milli futbolcularımızın güzel selamından başka anlamlar çıkarmaya çalışıyor" dedi.
Münbiç’te yaralanan askerlerimiz Gaziantep'e getirildi: Hastanede ziyaret edildi
Dünya

Münbiç’te yaralanan askerlerimiz Gaziantep'e getirildi: Hastanede ziyaret edildi

Türkiye’nin güvenli bölge oluşturmak için başlattığı Barış Pınarı Harekatı kapsamında Münbiç’e gerçekleştirilen operasyonda 6 Türk askeri yaralandı. Sınırın Türkiye tarafına getirilen yaralılar, Gaziantep’in Nizip ilçesindeki devlet hastanesinde tedavi altına alındı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.