Gündem AÖF sınav giriş yerleri belli oldu aosogrencianadoluedutr sınav yeri sorgulama

AÖF sınav giriş yerleri belli oldu aosogrenci.anadolu.edu.tr sınav yeri sorgulama

AÖF sınav giriş yerleri belli oldu mu? sorusu bu hafta sonu sınava girecek Açık Öğretim Fakültesi öğrencileri tarafından sorgulanıyor. AÖF sınav yerleri yayınşanacak sınav giriş belgelerinde yer alacak. Bu anlamda sınava katılacak adaylar sık sık "aosogrenci.anadolu.edu.tr" adresinden sınav yerlerinin açıklanıp açıklanmadığını kontrol ediyor. Peki, AÖF Güz dönemi sınavları için sınav giriş belgeleri açıklandı mı? İşte son durum..

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
AÖF sınav giriş yerleri belli oldu aosogrenci.anadolu.edu.tr sınav yeri sorgulama
AÖF

27-28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan AÖF vize sınav giriş yerlerinin ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Öğrenciler "AÖF Güz dönemi sınavı sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?" sorusunun yanıtını araştırıyor.

AÖF GÜZ DÖNEMİ SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI MI?

AÖF güz dönemi ara sınav giriş yerleri açıklandı! Sınav giriş bilgilerinizi öğrenci otomasyonu sayfanızdan çıktısını alabilirsiniz. 27-28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan AÖF güz dönemi ara sınavları için sınav binaları ve salonlarını merak ediyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından sınav giriş yerlerini merak eden adaylar https://aosogrenci.anadolu.edu... adresi üzerinden sınav giriş yerlerini sorgulayabilecek.

AÖF SINAVI ONLİNE MI OLACAK, YÜZ YÜZE Mİ?

2021 Güz Dönemi AÖF ara sınavları 27-28 Kasım 2021 tarihleri aralığında yapılacak.

Dönem sonu sınavı ise 08-09 Ocak 2022 tarihleri aralığında gerçekleştirilecek. AÖF güz sınavları yüze olarak gerçekleştirilecek.

AÖF GEÇME NOTU KAÇ?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Öğrenci Değerlendirme Sistemi Esaslarının 9.maddesinde "(Değişik:Senato?3/1/2017?1/10; Değişik: Senato?18/9/2018?7/4; Değişik: Senato?27/11/2019?15/13; Değişik: Senato?11/3/2020?2/7) Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Öğretim Programlarında, ders bazında "Başarı Notu" alt sınırı uygulanır. "Başarı Notu" alt sınır değeri, laboratuvar dersleri, uygulama dersleri ve İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında öğretim dili İngilizce olan dersler dışında 35'tir…" denilmektedir.

Not: 2019-2020 öğretim yılı bahar döneminden itibaren geçerli olacak şekilde "Başarı Notu" alt sınır değeri 35 olup Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde harf notları, dersin alındığı ilgili dönemdeki Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Öğrenci Değerlendirme Sistemi Esaslarına göre belirlenmektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.