Gündem Aykut Edibali dualarla uğurlandı

Aykut Edibali dualarla uğurlandı

Yeniden Milli Mücadele Hareketi lideri ve Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali, İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı. Marmara İlahiyat Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan namazın ardından 80 yaşındaki Edibali’nin cenazesi, aile kabristanlığında toprağa verildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Aykut Edibali dualarla uğurlandı ​
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı. Öğle namazını müteakip kılınan namazın ardından Edibali’nin cenazesi, aile kabristanlığında toprağa verildi.

Ankara’da 80 yaşında vefat eden Yeniden Milli Mücadele Hareketi Lideri ve Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali’nin cenazesi, İstanbul’da toprağa verildi.

Marmara İlahiyat Camisi avlusunda düzenlenen cenaze törenine Aykut Edibali’nin eşi Filiz Edibali, çocukları Mehmet, Ahmet, Rabia ve Zehra Edibali taziyeleri kabul etti.

Cenazeye TBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve çok sayıda Millet Partili katıldı.

Öğleyin kılınan namazın ardından Edibali’nin cenazesi, dualarla Nakkaştepe Mezarlığı’ndaki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali vefat etti
GÜNDEM
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali vefat etti

Tarih ve tanıklar eşliğinde bir 
kadro hareketi
HAYAT
Tarih ve tanıklar eşliğinde bir kadro hareketi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.