Gündem Bahçeliden Suruç uyarısı

Devlet ​Bahçeli'den Suruç uyarısı

Bahçeli'den Suruç uyarısı

MHP lideri Devlet Bahçeli, Suruç'ta yaşanan PKK saldırısı ile ilgili üzüntülerini dile getirerek, "Soğuk kanlı davranmak, sabrı elden bırakmamak gerekir" dedi. Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tutukluların Cumhurbaşkanı adayı olmamasına ilişkin açıklamalarıyla ilgili, “Selahattin Demirtaş’tan başka aday mı yoktu?

Haber Merkezi Diğer
MHP Lideri Devlet Bahçeli
MHP Lideri Devlet Bahçeli

Bayram namazı sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandıran MHP lideri Devlet Bahçeli, dün Suruç'ta gerçekleştirilen ve AK Parti'li vekilin abisinin ölmesine neden olan saldırı ile ilgili "Bu olay her yönü ile üzücü. Bir milletvekili ve ailesine yönelik bir saldırı, vekilinm abisi hakkın rahmetine kavuştu. Konu her yönüyle incelenmeli. AK Parti'ye yönelik Güneydoğu'da zaman zaman PKK tarafından saldırılar oldu. Bunun da onlara benzediği söylenmektedir. Soğuk kanlı davranmak, sabrı elden bırakmamak gerekir. 24 haziranı çatışmadan uzak bir ortamda gerçekleştirmek gerek." dedi.

"Demirtaş’tan başka aday mı yoktu?"

Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tutukluların Cumhurbaşkanı adayı olmamasına ilişkin açıklamalarıyla ilgili, “Selahattin Demirtaş haricinde başka birini bulamadı mı HDP? Selahattin Demirtaş’tan başka aday mı yoktu? Türkiye’de demokrasi ölçüsü Selahattin Demirtaş’ın salınmasıyla alakalıysa bu yanlış” dedi.

ABD’deki FETÖ’cülerin görüntüleri

Türkiye’de 251 vatan evladımızın şehit edildiği, binlercesinin yaralandığı bir ortamda lüks arabalarla lüks villalarla kimlerin yaşadığını görüyoruz. ABD, Türkiye ile dostluğunu devam ettirmek istiyorsa FETÖ’yle birlikte hepsini paket yapıp Türkiye’ye göndermesi lazım.

PKK, AK Partili vekile saldırdı
GÜNDEM
PKK, AK Partili vekile saldırdı

Eşi ABD’de
GÜNDEM
Eşi ABD’de

Şahsiyetsiz!
GÜNDEM
Şahsiyetsiz!

Adil Öksüz’ün kayınbiraderi ABD’de böyle görüntüledi
OYNAT 02:29
Adil Öksüz’ün kayınbiraderi ABD’de böyle görüntüledi
Adil Öksüz'ün kayınbiraderi Abdulhadi Yıldırım, New Jersey eyaletinde sahibi olduğu işyerinde ABD bayrağı taşırken görüntülendi. Darbe girişimi sırasında Akıncı Üssü'nde bulunduğu tespit edilen "sivil imam" Kemal Batmaz'la da yakın ilişkisi olan Yıldırım, New Jersey eyaletindeki işyerinde lüks oto satışı ve tamiri yapıyor. Yıldırım'ın, oto galerisine astırdığı ABD bayrağını önce kendisinin öptüğü, ardından yanındaki çalışanına öptürdüğü, AA kameralarına yansıdı.Yıldırım'ın, 2010 yılından itibaren Kemal Batmaz'la bin 100 kez telefon görüşmesi yaptığı ortaya çıkmıştı.

Adil Öksüz’ün eşi ABD’de böyle görüntüledi
OYNAT 01:21
Adil Öksüz’ün eşi ABD’de böyle görüntüledi
15 Temmuz darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz'ün eşi Aynur Öksüz, ABD'de New Jersey eyaletinin lüks bölgelerinden Ridgefield semtinde yaşadığı evin önünde AA ekibi tarafından görüntülendi. Eşi tarafından tedbir amaçlı olarak darbe girişiminden 1 ay önce ABD'ye getirilen Aynur Öksüz, kardeşi Abdulhadi Yıldırım'ın da oturduğu 550 bin dolar değerindeki evde ikamet ederken, kendisine tahsis edilen Chevrolet marka arabayı kullanıyor. Üç katlı evin önünde Yıldırım'ın da kullandığı 3-4 ayrı lüks araç bulunuyor.


/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.