Gündem Bakan Çavuşoğlu ve Binali Yıldırımdan Afyona destek sözü

Bakan Çavuşoğlu ve Binali Yıldırım'dan Afyon’a destek sözü

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin ziyareti sırasında Vali Kübra Güran Yiğitbaşı ile görüşerek en kısa sürede Afyonkarahisar’a gelecekleri sözünü verdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Bakan Çavuşoğlu ve Binali Yıldırımdan Afyon’a destek sözü
Bakan Çavuşoğlu ve Binali Yıldırım'dan Afyon’a destek sözü
Bakan Çavuşoğlu ve Binali Yıldırımdan Afyon’a destek sözü
IHA

Afyon Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ile birlikte AK Parti Genel Merkezi’nde Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Aksakallılar Heyeti Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım’ı ziyaret eden Afyon Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri, Yıldırım ve ekibini Zafer Haftası kutlamaları için Afyonkarahisar’a davet ettiler.

Binali Yıldırım, Vali Yiğitbaşı ile görüştü

AGC Başkanı Sezer Küçükkurt, AGC Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Emin Güzbey, İsmail Akar ve Mehmet Abdioğulları, Afyonkarahisar’la ilgili bazı konulardaki taleplerini Milletvekili Ali Özkaya öncülüğünde Binali Yıldırım’a ilettiler. Konuların takipçisi olacaklarını belirten AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ziyaret sırasında Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı ile de görüntülü olarak bir görüşme gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar Türkiye’nin tapusudur

Vali Yiğitbaşı’na görevinde başarılar dileyen Binali Yıldırım, Afyonkarahisar’ı ve Afyonkarahisar’ın insanını her zaman sevdiğini dile getirdi. Görüşme sırasında Vali Yiğitbaşı “Sayın Başbakanım 100’üncü yıl kutlamalarımızda sizi de ilimizde görmekten şeref duyarız. Afyonkarahisar’a teşrif ederseniz mutlu oluruz” daveti üzerine Yıldırım “Afyonkarahisar’ın insanı bizim için değerlidir. Size de görevinizde başarılar diliyorum. Afyonkarahisar Türkiye’nin tapusu, tüm yolların kesiştiği yerdir. İnşallah biz de Zafer Haftası’nda Afyonkarahisarımızı ziyaret edeceğiz” dedi.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu da Vali Yiğitbaşı ile görüştü
Afyon Gazeteciler Cemiyeti’nin ziyareti sırasında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Yıldırım’ın Vali Yiğitbaşı ile telefonda görüştüğünü gören Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da Vali Yiğitbaşı’na başarı dileklerini ileterek bir talepleri olup olmadığını sordu. Vali Yiğitbaşı’nın Afyonkarahisar’a daveti üzerine Bakan Çavuşoğlu da “En kısa sürede Afyonkarahisar’a gelerek sizleri ziyaret edeceğiz” dedi.

Bakan Çavuşoğlu: Tel Aviv'e büyükelçi atıyoruz
GÜNDEM
Bakan Çavuşoğlu: Tel Aviv'e büyükelçi atıyoruz

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Tel Aviv'e büyükelçi atama kararı aldık
OYNAT 00:58
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Tel Aviv'e büyükelçi atama kararı aldık
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, Tel Aviv'e Büyükelçi atama kararı aldıklarını açıkladı. Filistin'in haklarının savunulmaya devam edileceğinin altını çizen Çavuşoğlu, 'Büyükelçilerin atanması konusunda çalışmaları başlattık diye açıklama yapmıştık. İsrail'den de olumlu adım geldi. Türkiye olarak İsrail'e büyükelçi atama kararı aldık. Bundan sonra isimlerin belirlenmesi süreci başlıyor' ifadelerini kullandı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.