Gündem Bolu Dağı Tüneli girişinde heyelan Yol trafiğe kapatıldı

Bolu Dağı Tüneli girişinde heyelan: Yol trafiğe kapatıldı

Bolu Dağı Tüneli'nin Düzce girişinde heyelan meydana geldi, yol trafiğe kapatıldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Bolu Dağı Tüneli girişinde heyelan: Yol trafiğe kapatıldı
Bolu Dağı Tüneli'nin Düzce girişinde heyelan meydana geldi

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Bolu Dağı Tüneli'nin Düzce girişinde heyelan meydana geldiği, Ankara yönü girişindeki 60 metrelik alanın toprakla kaplandığı belirtildi.

BAZI ŞERİTLER TRAFİĞE KAPATILDI

Heyelandan Ankara yönünde 3 şeridin, İstanbul yönünde ise 1 şeridin etkilendiğine işaret edilen açıklamada, toprak kayması riskinin devam etmesi nedeniyle tedbir amaçlı trafiğin çift yönlü olarak kapatıldığı vurgulandı.

Bolu Dağı Tüneli'nin girişinde heyelan: Yol trafiğe kapatıldı
OYNAT 00:37
Bolu Dağı Tüneli'nin girişinde heyelan: Yol trafiğe kapatıldı
Bolu Dağı Tüneli'nin Düzce girişinde heyelan meydana geldi. Heyelan nedeniyle güzergahın Ankara yönünde 3 şerit, İstanbul yönünde bir şerit trafiğe kapatıldı.

Karayolları Genel Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin, Bolu Dağı tünellerinde yolu açmak için çalışmalara başladığı kaydedilen açıklamada, "Trafik, İstanbul istikametinde Abant'tan, Ankara istikametinde ise Kaynaşlı'dan D100’e aktarılıyor. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı." ifadeleri kullanıldı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.