Gündem CHPli Bornova Belediyesinden İzmire yeni Atatürk heykeli

CHP’li Bornova Belediyesi’nden İzmir’e yeni Atatürk heykeli

CHP’li Bornova Belediyesi, 10 Kasım’da “daha büyük” ve “daha heybetli” bir Atatürk heykelinin açılışını yapacaklarını duyurdu.

Haber Merkezi Diğer
Arşiv
Arşiv

İzmir’de geçtiğimiz hafta meydana gelen 6,6 şiddetindeki depremde 114 kişi hayatını kaybetti. Hasarlı binalara giremeyen depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalar devam ediyor. CHP’li Bornova Belediyesi, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla, 10 Kasım’da büyük bir Atatürk heykelinin açılışının yapılacağını açıkladı.

Sosyal medya hesaplarından duyurdular

Belediye’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Cumhuriyet Meydanımızı, en değerli mücevherimiz Ata’mızın daha büyük ve daha heybetli heykeli ile taçlandırıyoruz. Açılışını Ata’mızı saygı ve minnetle andığımız 10 Kasım’da birlikte yapacağız” ifadeleri kullanıldı.

Heykele 11 milyon lira harcadı
GÜNDEM
Heykele 11 milyon lira harcadı

Tepkiler üzerinde sildiler

Bornova Belediyesi’nin yaptığı açıklamaya vatandaşlar tepki gösterdi. Yoğun eleştiriler üzerine belediyenin resmi hesabından ilgili tweet kaldırıldı.

İzmir’de dağıtılan Atatürk'e benzemeyen Atatürk heykeli büyük tepki topladı: CHP'li Başkan Gruşçu’yu topa tuttular
GÜNDEM
İzmir’de dağıtılan Atatürk'e benzemeyen Atatürk heykeli büyük tepki topladı: CHP'li Başkan Gruşçu’yu topa tuttular


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.