Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycanda

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'da

Dağlık Karabağ zaferi için düzenlenecek Zafer Geçidi Töreni’ne katılmak üzere Azerbaycan’a hareket eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağı Bakü'ye iniş yaptı. Erdoğan’ı Haydar Aliyev Havalimanı’nda Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Yagub Eyyubov, Dışişleri Bakan Yardımcısı Ramiz Hasanov, Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özoral karşıladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycanda
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan'a ulaştı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 gün sürecek Azerbaycan ziyareti için bugün Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket etti.

Akşam saatlerinde Bakü’ye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Haydar Aliyev Havalimanı’nda Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Yagub Eyyubov, Dışişleri Bakan Yardımcısı Ramiz Hasanov, Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özoral karşıladı.

Türk Komandosu Bakü'yü inletti: Vatan sana canım feda!
OYNAT 01:44
Türk Komandosu Bakü'yü inletti: Vatan sana canım feda!
Azerbaycan'ın Karabağ zaferinin kutlanacağı 10 Aralık törenleri için Bakü'ye giden Türk Komando Birliği, prova yürüyüşü düzenledi. Komandolar başkenti 'Her şey şehitler için. Vatan sana canım feda' marşıyla yankılandırdı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Bakü ziyaretinde eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun eşlik ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu açıklaması: Aday olacaksa isabetli bir karar olur
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu açıklaması: Aday olacaksa isabetli bir karar olur

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herhangi bir yaptırım kararı Türkiye'yi çok fazla da ırgalamaz
OYNAT 00:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Herhangi bir yaptırım kararı Türkiye'yi çok fazla da ırgalamaz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtladı. AB Liderler Zirvesi ile ilgili Erdoğan, 'Türkiye'ye yönelik yapılacak herhangi bir yaptırım kararı Türkiye'yi çok fazla da ırgalamaz.' ifadesini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.