Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan Cambazın evinde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cambaz'ın evinde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz’da FETÖ’cülerin şehit ettiği Yeni Şafak Foto Muhabiri Mustafa Cambaz’ın ailesini ziyaret etti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cambazın evinde
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan'ın da eşlik ettiği ziyarette Mustafa Cambaz ailesine tekrar taziye dileyip bayramlarını kutladı. Şehit Mustafa Cambaz'ın oğlu Alparslan Cambaz da babasının 'Türkiye Ulu Camileri' kitabı hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı'nın son gününde şehit yakınlarını ziyaret ederek, bayramlarını kutladı. Dün akşam saatlerinde Emine Erdoğan'la birlikte Tarabya Köşkü'nden ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Boğaziçi Köprüsü'nde 37 yaşında şehit düşen özel güvenlik görevlisi Mustafa Kaymakçı'nın Üsküdar'da oturan ailesini ziyaret etti.

Buradan Çamlıca'ya geçen Erdoğan, yine Boğaziçi Köprüsü'nde şehit olan 47 yaşındaki Salih Alışkan'ın ailesini ziyaret ederek, başsağlığı diledi. Erdoğan, Çengelköy'de darbecileri engellemeye çalışırken 36 yaşında şehit düşen Kırıkkale Şeker Fabrikası'nda çalışan Gökhan Esen ile yine aynı yerde 23 yaşında şehit olan Balıkesir Üniversitesi İşletme Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Burak Cantürk'ün ailesini de ziyaret ederek taziyelerini sundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan gittiği Mustafa Cambaz'ın evinde, şehidin eşi Semra Cambaz ve oğlu Alpaslan ile bir sohbet edip taziyelerini iletti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan gittiği Mustafa Cambaz'ın evinde, şehidin eşi Semra Cambaz ve oğlu Alpaslan ile bir sohbet edip taziyelerini iletti.


Darbe girişimi sırasında Çengelköy Karakolu önünde şehit olan Yeni Şafak Gazetesi Foto Muhabiri Mustafa Cambaz'ın ailesine de taziye ziyaretinde bulunan Erdoğan, ailenin bayramını kutladı. Ziyarette şehit Mustafa Cambaz'ın oğlu Alparslan Cambaz babasının 'Türkiye Ulu Camileri' çalışması hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyaretler sırasında kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları selamladı. Bu arada Cumhurbaşkanlığı korumaları da çocuklara oyuncak dağıttı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.