Gündem Devlet Bahçeliden Tamer Karadağlıya destek telefonu

Devlet Bahçeli'den Tamer Karadağlı'ya destek telefonu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Altın Portakal ödüllerinde oyuncu Nihal Yalçın'a gösterdiği tepki nedeniyle gündem olan oyuncu Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak desteklerini iletti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Devlet Bahçeliden Tamer Karadağlıya destek telefonu
Tamer Karadağlı - Nihal Yalçın - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sinema ve tiyatro oyuncusu Tamer Karadağlı'yı telefonla arayarak kendisine tebrik etti.

Bahçeli, Karadağlı'ya terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında, yanlarında olduklarını belirtti.

MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Bahçeli'nin gerçekleştirdiği telefon görüşmesinin detaylarını sosyal medya hesabından şu sözlerle aktardı:

  • “Sayın Genel Başkanımız, sinema ve tiyatro oyuncusu Sn. Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında yanlarında olduklarını belirtmiş ve Sn. Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir.
  • Görüşmede Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk Milleti’nin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu ifade etmişlerdir.
  • Sayın Genel Başkanımız, sanat camiasında yer alarak, ülke ve millet hassasiyetinin, toplumsal huzurumuzun, milli birlik ve beraberliğimizin korunması karşısında duranlara Sn. Karadağlı’nın gösterdiği sorumlu, sağduyulu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemişlerdir.”

Nihal Yalçın'ın yakın arkadaşı Zeynep Ocak'tan PKK elebaşı Öcalan'a övgü dolu sözler
HAYAT
Nihal Yalçın'ın yakın arkadaşı Zeynep Ocak'tan PKK elebaşı Öcalan'a övgü dolu sözler

KARADAĞLI: ÖCALAN'IN TERÖRİST BAŞI OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİYOR MUSUNUZ?

Yalçın'a HDP milletvekillerinin sahip çıktığını belirten Karadağlı, "Buldan, Kaftancıoğlu ona sahip çıkıyor. Benim duruşum da belli olan bir duruş. Polisimize askerimize kurşun sıkan PKK'nın terör örgütü olduğuna inanan insanım. Onlara sormak lazım. Öcalan'ın terörist başı olduğunu söyleyebiliyor musunuz diye" ifadelerini kullanmıştı.

Tamer Karadağlı sessizliğini bozdu: Nihal Yalçın'a HDP sahip çıktı
HAYAT
Tamer Karadağlı sessizliğini bozdu: Nihal Yalçın'a HDP sahip çıktı

Altın Portakal'da konuşma süresi gerginliği: Nihal Yalçın'ın konuşması uzayınca Tamer Karadağlı ödülü kendisine uzattı
OYNAT 03:26
Altın Portakal'da konuşma süresi gerginliği: Nihal Yalçın'ın konuşması uzayınca Tamer Karadağlı ödülü kendisine uzattı
Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ünü almak için sahneye çıkan Nihal Yalçın, konuşmasını uzatınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Ödülü vermek için sahnede olan usta oyuncu Tamer Karadağlı, Yalçın'ın konuşması sırasında ödülü kendisine uzattı.

'Artık sus' mu diyorsunuz?' diyerek tepki gösteren Yalçın'ın sözleri üzerine Karadağlı, “Ödülünüzle birlikte konuşun diye' karşılığını verdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.