Gündem Direnişin fotoğrafı

Direnişin fotoğrafı

Türkiye Foto Muhabirleri Derneğince düzenlenen Yılın Basın Fotoğrafları 2017 yarışmasında ödüle layık görülenler açıklandı. Depo Photos adına çalışan foto muhabiri Gürdoğan, 15 Temmuz gecesi çektiği kare ile “Yılın Basın Fotoğrafı 2017” ödülünü aldı. Yarışmada, toplam 32 ödülden 9’u farklı dallardan, 9’u 15 Temmuz’la ilgili fotoğraflardan oldu.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Yılın basın fotoğrafı
Yılın haber fotoğrafı
Osmancan Gürdoğan
Yılın basın fotoğrafı Yılın haber fotoğrafı Osmancan Gürdoğan
Türkiye Foto Muhabirleri Derneğince (TFMD) Yılın Basın Fotoğrafları 2017 yarışmasının kazananları açıklandı. Depo Photos adına çalışan foto muhabiri Osmancan Gürdoğan, 15 Temmuz gecesi çektiği kare ile “Yılın Basın Fotoğrafı 2017” ödülünü aldı. Yarışma kapsamında 3 bine yakın fotoğraf başvurusu aldıklarını belirten Özel, iki ayrı jüri ile üç gün boyunca en iyi fotoğrafları seçebilmek için toplandıklarını anlattı.

Siyaset Fotoğrafı ödülü Arif Hüdaverdi Yaman


3 BİNE YAKIN FOTOĞRAF BAŞVURUSU

Özel, “Bu ödül alan fotoğraflarla gazetelerde bir gün, dergilerde belki birkaç hafta, internette belki birkaç saniye görünen fotoğraflara, sergilerimizle, dergilerimizle, kataloglarımızla yeni ömürler biçiyoruz.

Günlük Yaşam Fotoğrafı ödülü Cem Genco


Bu yıl jürimiz 29 fotoğraf ve 7 seriye ödül verdi. Yılın Basın Fotoğrafı ödülünü alan Depo Photos adına çalışan Osmancan Gürdoğan arkadaşımız oldu. 15 Temmuz'da Genelkurmay'ın önünde çektiği karelerle ödül aldı.

Haber Fotoğrafı ödülü (İkinci) Emin Mengüarslan


Jüri yaptığı değerlendirmede ağırlıklı olarak 15 Temmuz'u tabii ki görmezden gelmedi. Toplam 32 ödülden 9'u farklı dallardan, 9'u15 Temmuz'la ilgili fotoğraflardan” Fotoğraflar 3-9 Nisan'da Panora AVM'de sergilenecek. Ödül töreninin ise Mayıs ayında Ankara'da yapılacak.
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.