Gündem Düğünü biber gazı dağıttı

Düğünü biber gazı dağıttı

Çorum'da bir düğün salonunda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce biber gazı sıkıldı. Yaşanan paniğin ardından gelin ve damat ile diğer davetliler de salonu boşalttı. Biber gazından etkilenen 25 kişi, tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Haber Merkezi AA
Sıkılan biber gazından etkilenen 25 kişi hastaneye kaldırıldı.
Sıkılan biber gazından etkilenen 25 kişi hastaneye kaldırıldı.

Çorum'da bir düğün salonunda sıkılan biber gazından etkilenen 25 kişi hastaneye kaldırıldı.

İddiaya göre, gelin R.G. ile damat M.G'nin, kent merkezindeki bir düğün salonunda düzenlenen düğün merasimi sırasında salona gelen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından etrafa biber gazı sıkıldı.

Kısa sürede yayılan gazdan etkilenen bazı davetliler dışarı çıktı. Yaşanan paniğin ardından gelin ve damat ile diğer davetliler de salonu boşalttı.

Durumun bildirilmesi üzerine düğün salonuna çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi.

Aralarında çocuk ve yaşlıların da bulunduğu gazdan etkilenen 25 kişi, ambulans ve otomobillerle Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Göğüs Hastalıkları Hastanesine kaldırıldı.

  • Sağlık kontrolünden geçirilerek bir süre müşahede altında tutulan 25 kişi, herhangi bir zehirlenme olayına rastlanmaması üzerine taburcu edildi.

Rüştiye ve Murat çiftinin en mutlu günü kabusa döndü.

Gelin R.Ş. ile damat M.Ş. de ambulansta sağlık kontrolünden geçirildi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

İlçe karıştı: 100 kişiyle meydan kavgası
GÜNDEM
İlçe karıştı: 100 kişiyle meydan kavgası

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.