Gündem Flyboard gösterisibüyüledi

Flyboard gösterisi büyüledi

Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda 25 ülkeden 2500’ü aşkın sporcunun katılımıyla düzenlenen İstanbul Uluslararası Su Sporları Festivali sona erdi. Flyboard sporcusunun yaptığı gösteri sonrası havada açtığı Türk Bayrağı ve İBB Bayrağı’nı Başkan Uysal ve Bakan Kasapoğlu’na teslim etmesi va tandaşlardan büyük alkış aldı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
İstanbul Uluslararası Su Sporları Festivali sona erdi.
İstanbul Uluslararası Su Sporları Festivali sona erdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Uluslararası Su Sporları Festivali, Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda düzenlendi. Festivale Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile yurt içi ve yurt dışından yüzlerce sporcu katıldı. Festival alanında gerçekleşen sutopu maçını Bakan Kasapoğlu, Milletvekili Boyraz ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal ile beraber izledi. Ardından Flyboard ile gösteri yapan takım elbiseli sporcu, kendisini izleyen Bakan Kasapoğlu’na Türk bayrağı, başkan Uysal’a da belediyenin bayrağını verdi.

BAKANLIK OLARAK DESTEKLERİZ

Festivalde sutopu dalında birinci gelen Macaristan takımına madalya ve kupalarını verdikten sonra konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, şunları söyledi: “İstanbul bugün gerçekten güzel bir organizasyon görüyor. Uluslararası Su Sporları Festivali, Büyükşehir Belediyesi önderliğinde gerçekten güzel bir organizasyon. Sporcularımız, vatandaşlarımız çok güzel ilgi göstermişler. Burada olmaktan dolayı mutluyuz. Malum ülkemiz su noktasında avantajlı bir ülke,bunu çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Biz de bakanlık olarak bundan sonra bu tür faaliyetleri var gücümüzle destekleyeceğiz.”

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.