Gündem Gülşahın hayali gerçek oldu

Gülşah’ın hayali gerçek oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmini çizerek sosyal medyada paylaşan engelli Gülşah Yağmur Yazıcı’nın hayali gerçek oldu. Erdoğan, Yazıcı ve ailesini Külliye’de ağırladı. Görüşmede duygusal anlar yaşandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Gülşah’ın hayali gerçek oldu
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, portresini çizerek, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden kendisine ulaşan engelli Gülşah Yağmur Yazıcı ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portre resmini çizen Gülşah Yağmur Yazıcı, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, “Engellinin elinden bu kadar gelir. Cumhurbaşkanım resmimi görür inşallah. Sizi çok seviyorum" mesajını yazdı. Gülşah'ın bu mesajla ulaştığı Cumhurbaşkanı Erdoğan da takipçisine, “Çok teşekkür ederim sevgili Gülşah. Emeğine sağlık. Senin gibi güzel yürekli bir kızımızı bir gün inşallah Külliye'de misafir etmek isterim" ifadeleriyle cevap verdi. Erdoğan ayrıca Gülşah'ı telefonla arayarak bir kez daha teşekkür etti.

SARILARAK KARŞILADI

Bu görüşme dün gerçekleşti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabulde Erdoğan, Gülşah'ı sarılarak karşıladı. Yazıcı ailesiyle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, ablasına Gülşah'a iyi bakıp bakmadığını sordu. “Benim hayat amacım o zaten, kardeşime bakmak" yanıtını veren abla Yazıcı, kabulünden dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ederek, “Mutlu ettiniz kardeşimi" dedi.

Gülşah'ın hayali gerçek oldu
FOTOĞRAF 10
Title
Gülşah Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Engellinin elinden bu kadar gelir. Cumhurbaşkanım resmimi görür inşallah. Sizi çok seviyorum mesajını yazmış, Cumhurbaşkanı Erdoğan da teşekkür ederek, Külliye'de misafir etmek istediğini söylemişti.
Title
Ailesi ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesine gelen Gülşah Yağmur Yazıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yaptığı bir resmi hediye etti.
Title
Erdoğan, kendisini ziyarete gelen Gülşah ile sohbet ederek şakalaştı.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Gülşah'ın hayali gerçek oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisinin portre resmini çizen engelli Gülşah Yağmur Yazıcı'yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ

Abla Yazıcı, Gülşah'ın açık ögretim lisesinden, kimseden yardım almadan mezun olduğunu söyledi. Gülşah, daha sonra Erdoğan'ın Rabia işareti yaparken çizdiği portresini Erdoğan'a gösterdi. Erdoğan'ın kendisinden Rabia işareti yapmasını istemesi üzerine Gülşah da Rabia işareti yaptı. Kabule daha sonra katılan Başbakan Binali Yıldırım da Gülşah'ı sarılarak öptü. Gülşah'a bilgisayar hediye eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım birlikte aile üyeleriyle hatıra fotoğrafı da çektirdi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresini çizen Gülşah Külliye'de
OYNAT 00:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresini çizen Gülşah Külliye'de
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisinin portre resmini çizen engelli Gülşah Yağmur Yazıcı'yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.