GündemHafız Saraçoğlu Hakka yürüdü

Hafız Saraçoğlu Hakk'a yürüdü

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun babası Hafız Ali Saraçoğlu, vefat etti. Saraçoğlu’nun cenazesi öğle namazına müteakip Ulu Cami’de kılınan namazın ardından Evliya Çelebi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Haber MerkeziYeni Şafak
Hafız Ali Saraçoğlu Bahçelievler Mahallesi’ndeki evinde vefat etti.
Hafız Ali Saraçoğlu Bahçelievler Mahallesi’ndeki evinde vefat etti.

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun babası Hafız Ali Saraçoğlu Bahçelievler Mahallesi’ndeki evinde vefat etti. 82 yaşında hayatını kaybeden Ali Saraçoğlu için öğle namazına müteakip Ulu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Kamil Saraçoğlu ve nbabası Hafız Ali Saraçoğlu


CENAZEYE GENİŞ KATILIM

Saraçoğlu’nun cenaze namazına Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Yavuz Ünal, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, emekli milletvekilleri Salih Koca ve Mehmet Korkmaz ile kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

REKLAM

EVLİYA ÇELEBİ'DE DEFNEDİLDİ

Saraçoğlu’nun cenaze namazını Kütahya İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar kıldırdı. Helallik alınmasının ardından naaşı bir süre eller üzerinde taşınan Saraçoğlu, daha sonra Evliya Çelebi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cezayı ödemeyen çıkış yapamayacak
Ekonomi

Cezayı ödemeyen çıkış yapamayacak

Türkiye'de trafik cezası kesilen yabancı plakalı araçlar sürücüsünün Türk ya da yabancı olmasına bakılmaksızın, ödeme yapmadan Türkiye'den çıkış yapamayacak. Sınıra en yakın il olan Edirne'degünde 1000 sürücüye ceza kesilirken, bunlardan 300 kadarını ise yabancı plakalı araçlar oluşturuyordu.
Geziciler ve CHP'li başkandan yeni kaos planı
Gündem

Geziciler ve CHP'li başkandan yeni kaos planı

Tünel projesi kapsamında Maçka Parkı’ndan sökülüp Sarıyer'de yeniden dikilen ağaçlar için Geziciler ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu halkı sokağa çağıran bir açıklama yaptı. ‘Gezi’de başardık Maçka Parkı’nda da başarabiliriz’ sloganı ile halkı sokağa çağıran Gezicilere CHP’li Kaftancıoğlu da sahip çıktı. Kaftancıoğlu, sosyal medyadan sokak çağrısı yaptı.
5G'ye ilk geçecek şehirler belli oldu
Teknoloji

5G'ye ilk geçecek şehirler belli oldu

Akıllı telefonlardaki internet hızını ciddi bir oranda artıracak olan 5G teknolojisine ilk geçiş yapacak 3 şehir belirlendi.
Yeni Civic sessiz motoru ve yakıt tüketimi ile hayranlarını şaşırttı
Teknoloji

Yeni Civic sessiz motoru ve yakıt tüketimi ile hayranlarını şaşırttı

Japon otomotiv devi Honda, yeni 2018 Civic Sedan modelinin tanıtımını ve Türkiye fiyatını açıkladı. Sessiz çalışan dizel motoru ile hayranlarının ilgisini çekmeyi başaran yeni Civic, yakıt tüketimi ile de kullanıcılarını bu sefer resmen şaşırttı.
Çukur dizisinden tepki çeken sahneye özür geldi
Hayat

Çukur dizisinden tepki çeken sahneye özür geldi

Çukur son bölümünde yayınlanan trafik polisi sahnesi, sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Trafikte makas atarak ilerleyen Emrah Komiser'in kendisini durduran polis memuruna 'Haritadan yer seç' ifadesinde bulunması, izleyicilerin tepkisini çekti. Ay Yapım tepkiler sonrasında, Emrah Amir'in trafik polisinden özür dileme sahnesini yayınladı. İşte Emrah Komiser'in trafik polisinden özür dileme sahnesi...